• osman-köse

logo

17 Aralık 2022

Güngör’den İYİ Parti il teşkilatlarına ziyaret

İyi Parti’den milletvekili aday adayı olacağını geçtiğimiz hafta açıklayan hemşehrimiz Aysen Pervin Güngör, İyi Parti Isparta İl ve Merkez İlçe Yönetimlerini ziyaret ederek çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.

Güngör, gerçekleştirdiği ziyaretle ilgili olarak gazetemize şu bilgiyi verdi: “Günümüzdeki siyaset, maalesef insanları germekte ve birbirine düşman eden bir politika gütmektedir. 2023 seçimleri de kıyasıya mücadele edilecek bir seçim olacaktır.

Önceki seçimlerde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımın Cumhurbaşkanı olması için Yalvaç’ta ilk imzayı veren ve maddi yardım yapan babamdır. Babamdan aldığım ülke ve insan sevgisi ruhu ile ben de emekli olduktan sonra 2018 yılında ülkemizdeki Genel Seçimlerde IYI Parti Ankara Çankaya İlçe Teşkilatında çalıştım.

Şimdi de, 2023 yılında ülkemiz seçime giderken benim de elimden geleni yapmam gerektiğine inanarak, ilke ve vizyonu ile benim fikirlerimi temsil eden İYİ Parti’de Milletvekili Aday Adayı olmaya karar verdim.

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in yönetiminde partimizin amaç ve ilkeleri doğrultusunda; parti çalışmalarına katılmak, seçimlerde verilecek görevleri yerine getirmek, Parti’nin başarısının en üst düzeye çıkması için çalışmak, ilçemizin ve ilimizin ekonomik, sosyal ve yöresel sorunlarını inceleyip bunların çözümüne daha önce olduğu gibi yardımcı olmak amacıyla,  partimizde hizmet etmek istiyorum. Partimizi 1. Parti yapmak için hep birlikte el ele gönül gönüle çalışmaya hazırım.

Adaylık başvurumu; Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün birçok Avrupa ülkesinden önce ülkemizdeki kadınlara “Seçme ve Seçilme Hakkı” verilmesini sağladığı 05 Aralık 1934 yılını gönlümde yaşatarak, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımın Meclisimizdeki partili kadın milletvekilleri sayısının artırılması amacından hareketle, 05 Aralık 2022 günü Yalvaç İlçe Teşkilatı Başkanı Süleyman Kocabaş ve Yönetim Kurulu ile partililer huzurunda dilekçemi vererek adaylığımı ilan ettim.

13.12.2022 Salı günü akşamı saat 20:00’de IYI Parti Isparta İl Teşkilatı Başkanı Sayın Hasan Büyükçam, Merkez ilçe Teşkilatı Başkanı Sayın Hüseyin Börekçi ve değerli Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte yaptığımız 2 saatlik toplantıda da kendimi tanıtma imkanı buldum ve 2023 yılında yapılacak olan Genel seçimler için İyi Parti’den Millet Vekilliği Aday Adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. Toplantı samimi ve ülkemiz geleceği hususunda umutlu duygularla sonuçlandı.

Önümüzdeki günlerde ilçe teşkilatlarımızın başkanlarını ve yönetim kurullarını da ziyaret edeceğim. Prensibim teşkilatla birlikte yol almaktır Kazanılacak zafer hepimizin zaferi olacak, İyi Parti 1. Parti olarak 2023 seçimlerinin sürprizi olacaktır. Allah başarılarımızı daim eylesin.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.