• MODA YAPI

logo

20 Temmuz 2018

GÜNAY: Yerel Seçim Çalışmalarımıza Başladık

İYİ Parti Yalvaç İlçe Sekreteri Mustafa Günay, partilerinin 24 Haziran seçimlerini başarıyla tamamlayarak yeni hedeflere doğru artık daha sağlam adımlarla yürüdüğünü belirterek, yerel seçim hazırlıklarının başladığı duyurdu.

Son günlerde özellikle İYİ Parti üzerinden yerel seçim senaryolarıyla ilgili söylentilerin sürdürüldüğü belirten Günay, şunları söyledi:

“Genel Başkanımız Meral Akşener başkanlığında kurulan İyi Parti, yapılanmasını henüz tamamlamadan girdiği 24 Haziran  erken genel seçimi başarıyla tamamladı. Meclisin açılmasıyla ortaya konacak kararlı siyaset ve  performansın ülkemizin geleceğine güneş gibi aydınlatacağına inanıyorum.

Her türlü imkansızlıklara rağmen girdiğimiz  bu  hızlı seçim trafiği en çok bizi etkilemiş olsa da, bizlere hem “biz kaç kişiyiz?” sorusunun cevabını verirken  “kaç kişi olmalıyız ki  iktidar olabilelim!”  çalışmasının başlatılmasının da  önünü açmıştır.  

Nitekim; İyi Parti Yalvaç ilçe teşkilatı olarak önümüzdeki yerel seçim çalışmalarını başlattık. Seçimlerin kazanılması yönünde fikir ve tavsiyelerin alınacağı bir  istişare kurulu oluşturma çalışmaları hızla sürüyor.  Bu arada ilçemizin sorunlarını çare olacak şahısları ortaya çıkararak Yalvaç’ı değiştirebileceğimizi, iyi bir motivasyonla kendimizi geçmişten kurtararak geleceğe dair fikirleri ortaya koyacağız.

 Amacımız;  ilçemizin en büyük problemi olan göçün önlenmesi, sosyo-ekonomik kalkınmanın önündeki engelleri kaldırılmış  yatırım alan bir cazibe merkezi haline getirmek.

Bu bağlamda partimizi  belde ve köylerdeki sorumlularımızı büyük ölçüde tamamladık. Mahalle temsilcileri de oluşturmaya devam ediyoruz. Yeni kurulan bir parti olarak, kendini  iyi partiye yakın gören hemşehrilerimizi  partimize davet ediyorum. Çünkü siyaset boşluk götürmez. İyi şeyler yapabileceğine inanmayanlar yapamazlar, inanırlarsa inandıklarını yaparlar. Çünkü inanç yapma gücünü harekete geçirir.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.