• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

21 Şubat 2019

GÜLCAN PAZAR ESNAFINI VE DERİCİLERİ ZİYARET ETTİ

Saadet Partisi Yalvaç Belediye Başkan Adayı Sayın Mücahid Gülcan ve çalışma arkadaşları, pazar esnafını tezgahlarında, deri esnafını işyerlerinde ziyaret ettiler.

İlk olarak pazartesi günü, pazar esnafını ziyaret eden Gülcan’dan, esnaf çeşitli konularda istek ve önerilerde bulundular. Gülcan, görüşmelerle ilgili olarak, “Projelerimizle pazarcı esnafının önünü açarak ticarete yeni boyut kazandıracağız. Projelerimizi paylaştık, esnafımız çok iyi ve faydalı çalışmalar olacağını söylediler. Hep beraber inşallah bu projeleri gerçekleştireceğiz.” dedi.

Gülcan ve arkadaşları daha sonra, üç gün boyunca deri sanayi sitesinde deri esnafını ziyaret ettiler. Tabakhane esnafı ve çalışanlarıyla görüşmeler yapan Saadetliler, üç gün süren görüşmeler sonrasında tabakhanenin sorunları ve çözüm önerileri üzerine değerlendirmelerde bulundular.

Saadet Partisi Yalvaç Belediye Başkan adayı Gülcan, esnafın hepsiyle bire bir görüşerek sorunları tek tek dinledi. Tabakhane esnafının yanı sıra çalışanlarla da tek görüşen Gülcan, “Birçok işveren ve işçi ile görüştük. Dolaylı yoldan yüzlerce kişinin evine ekmek götürdüğü Deri Sanayii yaklaşık 5 yıl gibi geçen süreden sonra, sorunların çözümlenmediğini gördük. Acil eylem planı ve yapılması gerekenleri öncelik sırasına göre ivedilikle bitireceğiz.” dedi.

Esnafta oluşan genel kanaatin de, sadece bu işin içinden gelmiş, tabakhaneyi çok iyi bilen ve elinde fizibilite çalışmaları yaparak öneri sunan Saadet ekibine destek vermek olduğunu belirten Gülcün, “Deri esnafımızın arıtma ve ruhsat sorunu çözerek yeniden onları ayağa kaldıracağız.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.