• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

20 Şubat 2020

Gökgöz’den doktor tepkisine anında müdahale

Akşam üzeri saatlerinde yaptığımız “Milletvekili Gökgöz’ün müjdesi hayata geçmedi, hastalar isyanda” başlıklı haberimiz üzerine, Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, şikayet konusuyla ilgili olarak hemen bilgi aldı ve gazetemize konuyla ilgili açıklama yaptı.

Yaklaşık bir ay önce söz verdikleri gibi, Yalvaç Devlet Hastanesi’nde uzman doktor bulunmayan branşlarda haftada bir poliklinik yapılması uygulamasının haftada iki güne çıkarılmasıyla ilgili gerekli çalışmanın İl Sağlık Müdürlüğü’nce yapıldığını, ancak planlama aşamasında izne çıkan doktorlar nedeniyle bir gecikme olduğunu belirten Gökgöz, “Önümüzdeki salı gününden itibaren Yalvaç Devlet Hastanesi’nde eksik branşlarda haftada iki gün, salı ve perşembe günleri Isparta’dan gelen doktorlarımız poliklinik yapacak. Böylece, haftada bir perşembe günleri yaşanan yoğunluk ve yaşanan sıkıntı giderilmiş olacaktır. Vatandaşlarımız tepki göstermekte haklıdır, ancak işin esası budur, verdiğimiz haber doğrudur, sadece doktor planlamasını anında günlük olarak değiştirmek mümkün olmadığı için bu gecikme olmuştur. Hassasiyet için teşekkür eder, Yalvaçlı hemşehrilerimin konudan haberdar edilmesini rica ederim. Sağlıkla ilgili eksik ve taleplerin farkında ve takibindeyiz, elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisinde olduğumuza emin olun. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimize selam ve saygılarımızı iletiyorum.” dedi.

Biz de değerli vekilimiz Mehmet Uğur Gökgöz’e gösterdiği hassasiyet, anında müdahalesi ve hızlı bir şekilde bilgilendirme yapması nedeniyle teşekkür ediyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.