• MODA YAPI

logo

20 Ekim 2021

Gençlik ve Spor Bakanı’ndan yüzme havuzu sözü

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, dün kendisini ziyaret eden Isparta heyetini kabul etti.

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Milletvekili Özel’in ziyaretinde Senirkent Belediye Başkanı Kadir Heybeli, Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak, AK Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer, AK Parti Atabey İlçe Başkanı Mehmet Günkaya, Senirkent İl Genel Meclisi Ayhan Umutlu, Aliköy Muhtarı Ali Çakacı ve Yakaören Köyü Muhtarı Ömer Kırtay yer aldı.

3 İLÇEYE SPOR YATIRIMI

Gerçekleştirilen ziyarette Senirkent Belediye Başkanı Kadir Heybeli, ilçesine gençlik merkezi ve halı saha yapılmasını Bakan Kasaploğlu’ndan istedi. Bunun üzerine Bakan Kasapoğlu, ilçeye gençlik merkezi ve halı saha yatırımı yapılmasına destek vereceklerini söyledi.

Senirkent’in yanı sıra Yalvaç’a da yapılacak yüzme havuzuna destek vereceklerini söyleyen Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak’ın talebi üzerine ilçedeki tüm sahaların UEFA standartlarına getirilmesine destek vereceklerini ifade etti.

ALİKÖY’E SAHA MÜJDESİ

Merkeze bağlı Aliköy’e uzun süredir kazandırılması planlanan saha talebi de Isparta Milletvekili Recep Özel tarafından Bakan Kasapoğlu’na iletildi. Milletvekili Özel’in talebine olumlu yanıt veren Bakan Kasapoğlu, arsa sorunu çözülen sahanın yapımına destek vereceklerini söyledi.

Ziyaretle ilgili olarak Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer şu açıklamayı yaptı:

“Milletvekilimiz sayın Recep ÖZEL ile birlikte Gençlik Ve Spor Bakanımız sayın Dr. Mehmet KASAPOĞLU beyi ziyaret ederek Yalvaç’ımıza yarı olimpik yüzme havuzu yapılmasını talep ederek en kısa süre yapımı için sürecin devam ettiğini bizzat bakanımızın kendisinden duyduk. Ayrıca TBMM Başkanvekilimiz sayın Süreyya Sadi BİLGİÇ ve Milletvekilimiz sayın Mehmet Uğur GÖKGÖZ’ü ziyaret ederek ilçemiz ile alakalı istişarelerde bulunduk.”

Özer, bakan ziyaretinin ardından Milletvekilleri Süreyya Sadi Bilgiç ve Mehmet Uğur Gökgöz’ü de ziyaret etti.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.