• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

19 Eylül 2018

Fransa’da cumartesi günü binler Ali Ünlü için yürüyecek

Fransa’da geçen cumartesi günü çocukları önünde park tartışması yüzünden vahşice öldürülen hemşehrimiz Ali Ünlü anısına cumartesi günü yürüyüş düzenleneceği açıklandı.

Fransa’nın Tours şehrinde, park tartışması yüzünden çocuklarının önünde dövülerek öldürülen Ali Ünlü, Fransa’da yaşayan Türkler ile birlikte bölgede yaşayan herkesi derin üzüntüye boğdu. Belediyede otobüs ve tramvay şoförü olarak çalışan 43 yaşındaki Ünlü anısına cumartesi günü ‘sessiz yürüyüş’ düzenleneceği açıklandı. Yürüyüşün cinayetin gerçekleştiği alışveriş merkezinin parkında başlayacağı açıklandı.

Ayrıca sosyal medyada da binlerce kişi profillerine “Ben Aliyim”(Je suis Ali) yazılı siyah resmi koydular.

 

Türkiye’nin Nantes Başkonsolosu aileyi ziyaret etti

Öte yandan Türkiye’nin Nantes Başkonsolosu İshak Ebrar Çubukçu’nun da acılı aileyi ziyaret ederek destek verdiği kaydedildi.

Fransa’nın Tours şehrinde cumartesi akşamı meydana gelen olayda ilçemiz Yağcılar Köyü nüfusuna kayıtlı 43 yaşındaki Ali Ünlü, çocuklarıyla gittiği alışveriş merkezinin parkında 2 kardeşin saldırısına uğradı. Daha önceden dolandırıcılık ve hırsızlıktan sabıkaları bulunan saldırganların acımasızca saldırısına uğrayan talihsiz adam, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Olayda Ünmü’nün 2 çocuğu da yaralanmıştı. (Kaynak: www.arti33.com)

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.