• osman-köse

logo

01 Temmuz 2021

Engellileri ve Aileleri SAYRA Restaurant’ta Buluştu

Nisan ayı başlarında ilçemizde faaliyete giren SAYRA Restaurant, örnek bir sosyal etkinliğe imza attı.

Yalvaç Belediye Sarayı zemin katında, uzun ve yorucu bir çalışmanın ardından farklı konsepti ile Yalvaç halkına yeni lezzetler sunmak üzere hizmete giren SAYRA Restaurant, geçtiğimiz günlerde engelli vatandaşlarımızı bir araya getirdi.

SAYRA Restaurant’ın bu örnek çalışması sırasında Yalvaç Kaymakam vekili Vali Yardımcısı Haluk Şimşek ile Belediye Başkanı H.Hilmi Tütüncü de hazır bulunarak engelli vatandaşlarımızın sevincine ortak oldular.

Yalvaç’ta faaliyet gösteren iki engelli derneği ve üyelerinden oluşan yaklaşık 70 engelli vatandaşımızı aileleri ile birlikte SAYRA Restaurant’ta ağırladıklarını belirten işletme sahibi Mustafa Tayşi, “Engelli kardeşlerimizi ve ailelerini bir araya getirmemizdeki gayemiz, onların birbirleri ile kaynaşmasına katkıda bulunmak, yaşadıkları zorluklar karşısında yalnız olmadıkların hissettirmek, toplumdan ayrı yaşamamaları için yanlarında olduğumuz göstermektir. Engelli kardeşlerimize yönelik bu tür faaliyetlerimiz sık sık tekrar edecektir. Davetimize katılan, destek veren herkese SAYRA Restaurant olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.