• MODA YAPI

logo

28 Şubat 2021

Engelli Dostu Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası

Yalvaç Anadolu Engelliler Dayanışma Derneği üyeleri yeni binasında hizmet vermeye başlayan Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yönetim kurulu başkanı Yalçın Kurucu tarafından karşılanan üyeler binayı inceleyerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Yalvaç TSO Başkanı Yalçın Kurucu,  binanın yapım aşamasından itibaren engelli vatandaşlarımızın erişilebilirlik standartlarını göz önünde bulundurarak hareket ettiklerini ve girişteki rampadan asansörüne kadar her türlü çalışmayı yaptıklarını ifade etti. Ayrıca ilerleyen dönemlerde KOSGEB ve İŞKUR temsilcilerinin de hizmet vereceğini ve engelli vatandaşlarımızın da yapacağı işlemlerde her zaman destek olacaklarını ve derneğin yapacağı her türlü faaliyette toplantı salonunun kullanılabileceğini belirtti.

Ziyarette bulunan Dernek Başkanı Zafer Güneş ile üyeler Ahmet Poyraz, Ülkü Baran, Ali Osman Çelik, Lale Ünal,  Betül Çalışkan, ve sosyal hizmet uzmanı Nezahat Ersoy gayretli çalışmalarından dolayı Başkan Yalçın Kurucu’ya teşekkürlerini iletti.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.