• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

25 Mayıs 2019

ENGELLİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU

Türkiye Engelliler Haftası münasebetiyle Anadolu Engelliler Dayanışma Derneği ve Yalvaç Belediyesi işbirliğiyle iftar programı düzenlendi.

Etkinliğe ilçe Kaymakamı Aytekin Yılmaz, Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, Ak Parti ilçe Başkanı Alperen Özer, MHP ilçe Başkanı Ali Osman Sönmez, İGM üyesi Salih Başar, İlçe Müftüsü Tahsin Ekim ile çok sayıda engelli ve ailesi katıldı.

Engelliler Haftası ramazan ayına denk geldiği için böyle bir program düzenlediklerini belirten Anadolu Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Zafer Güneş “Birlik beraberliğimizin pekişmesi için üye olsun veya olmasın ayırt etmeksizin tüm engelli kardeşlerimiz ve aileleriyle birlikte iftar sofrasında buluştuk. Katkılarından dolayı Yalvaç Belediyesi’ne ve katılımlarından dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Haftamızın farkındalık oluşturarak engellilere karşı daha duyarlı bir toplum olmamıza vesile olmasını diliyoruz.” dedi

Ayrıca program sonunda bedensel engelli gravür sanatçısı Süha Seyhan tarafından granite işlenen Atatürk portresi dernek başkanına hediye edildi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.