• MODA YAPI

logo

02 Eylül 2021

Eğirdir, su şebekesini İller Bankası ile yeniliyor

Eğirdir’de 2,5 yıldır görevde olan Başkan Veli GÖK, şehrin sorunlarını birer birer ustalıkla çözüyor.

Konuyla ilgili olarak Eğirdir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, dün İller Bankası Antalya Bölge Müdürü  Fuat KOÇAL ve teknik ekibi Eğirdir Belediyesi’ne çıkarma yaptılar. Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK ve teknik ekibi ile birlikte başkanlık makamında yapılan toplantı sonucunda, ilçenin içme suyu kaynağı ve içme suyu şebekesinin yenilenmesi hususunda alternatif projeler masaya yatırıldı.

İller Bankası Bölge Müdürü Fuat KOÇAL, “Akdeniz’in incisi olan Eğirdir’imiz her şeyin en iyisine layık olduğu gibi içme suyu konusunda da en temiz, en sağlıklı suyu içme ve kullanma hakkına sahiptir. İlçemize kazandırılacak bu önemli yatırımda belediyemizin sonuna kadar destekçisi olacağımızı taahhüt ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK ise, “Bugüne kadar ilçemize yapılan yatırımlarda bir çok konuda olduğu gibi içme suyu konusunda da koşulsuz yanımızda olan bizlere teknik destek veren İller Bankası Bölge Müdürlüğümüze şükranlarımızı sunarız, inşallah halkımıza en kısa sürede en kaliteli suyu temin etmek için gerekli çalışmaları yapacağız.” dedi.

Uzun süren toplantı sonucunda Eğirdir Belediyesi ve İller Bankası Bölge Müdürü ve teknik heyeti en uygun proje üzerinde mutabık kalarak gerekli teknik çalışmayı başlattılar.

Darısı, randevu dahi alamayan belediyemizin başına diyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.