• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

20 Mart 2018

DİRİK: Bölgemizin geleceği hepimizin geleceğidir

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik, 1 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak YALTSO genel kurulunda başkanlık için yeniden aday olduğunu yazılı bir açıklama ile duyurdu.

Dirik, açıklamasında bölgemizi sanayi şehri ve ticaret merkezi yapma yolunda projeler üreterek, 4 yıllık görev süresini başarı ile tamamlamanın haklı gururunu yaşadıklarını belirtti. Dirik, “4 yıllık görev süremiz boyunca başta, TOBB Başkanımız ve devlet büyüklerimiz ile bir hareket ederek birlik ve beraberliğin en büyük temsilcisi olduk” dedi.

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın, ülkemiz genelinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne kayıtlı olan 365 oda içerisinde en aktif ve en iyi proje üreten, lobi çalışması gerçekleştiren ilçe odaları arasında üst sıralara taşıdıklarını ifade etti. YALTSO Başkanı Dirik’in açıklaması:

“Yalvaç, Şarkikaraağaç, Gelendost, Yenişarbademli’de görev süremiz boyunca hizmet etmekten başka hiçbir şey yapmadık”…

“Biz bu şehri çok seviyor, bu şehir için hizmet etmeye devam ediyoruz. Bölgemizin geleceği hepimizin geleceğidir” sloganı ile çıkmış olduğum yolda yeniden YALTSO başkanlığına adayım. 2013 yılında göreve gelmiş olduğumuz Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulumuzun 4 yıllık görev süresini layığı ile tamamlamış bulunuyoruz. Bu süre zarfında makamların han bizlerin yolcu olduğunu bilerek hareket ettik ve bölgemizi sanayi şehri ve ticaret merkezi yapma yolunda projeler üreterek ilçemizin en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu yaşadık. 4 yıllık görev süremiz boyunca başta, TOBB Başkanımız ve devlet büyüklerimiz ile bir hareket ederek birlik ve beraberliğin en büyük temsilcisi olduk. Yalvaç, Şarkikaraağaç, Gelendost, Yenişarbademli’de görev süremiz boyunca hizmet etmekten başka hiçbir şey yapmadık. Hiçbir yanlışın, hiçbir hukuksuzluğun, hiçbir yolsuzluğun destekçisi olmadık. Bölgenin ufkunu açacak, sanayisini geliştirecek her projenin arkasında hep olduk ve olmaya devam ediyoruz. Bugün ülkemiz genelinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine kayıtlı olan 365 oda ve borsamızın içerisinde en aktif ve en iyi proje üreten lobi çalışması gerçekleştiren ilçe odalar ve borsalar listesinde en üst sıralarda yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odamızın yönetim kuruluna geldiğimiz günlerde kamuoyunda ticaret ve sanayi odaları ne iş yapar, nelerle uğraşır soruları ile bugün karşılaşmamamızın en büyük nedeni yapılan çalışmalar hizmetler ve projelerin kamuoyu tarafından görülmüş olmasıdır. Bizler bu süre zarfında Odamız’da eğitimler seminer ve panel dalında her yıl ilçemizin rekorunu kırdık.

“Yeni faaliyetlerle odamıza ve üyelerimize güç kattık”

Bu süre zarfında üyelerimize en iyi hizmeti vermek adına hizmet birimlerimizde tek durak ofis modeline geçerek üyelerimizi büyük eziyetlerden kurtardık. Bilgi ve teknoloji dalında odamızı Yalvaç’ın en teknik donanımlı sivil toplum kuruluşu haline getirdik. Halka hizmeti Hakka hizmet bilerek çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerin takdiri ile hizmetlerimize devam etmek istiyoruz. Odamızın, tecrübe ve birikimlerimizle, ufkunu genişletmek,  bölgemiz ticaretini artırmak, üyelerimizin menfaatlerini ve çalışmalarını desteklemek her şeyden önemlisi Bölgemizi sanayi şehri yapma yolunda devam etmemiz için siz değerli üyelerimizin ve kamuoyumuzun desteğini bekliyoruz. Rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda hizmetlerimizin devamını sağlasın

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize hayırlı işler bol kazançlar dilerim.”

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.