• MODA YAPI

logo

04 Temmuz 2021

DEVA Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Mustafa Kodal

Ak Parti’den ayrılan Ali Babacan ve arkadaşlarının kurduğu DEVA Partisi’nin ülke çapında teşkilatlanma çalışmaları sürerken, Yalvaç İlçe Başkanlığı’na da atama yapıldığı duyuruldu.

DEVA Partisi Isparta İl Başkanı Şayeste Özer Ceylan’ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla, DEVA Partisi Yalvaç İlçe Başkanlığı’na Makine Mühendisi Mustafa Kodal’ın atandığı duyuruldu.

Özer Ceylan, sosyal medya hesabında atama ile ilgili şu paylaşımı yaptı:

“Yalvaç’ımızda Demokrasi Ve Atılım Partimizin teşkilatını genç, eğitimli işinin ehli, liyakatli kardeşim Mustafa Kodal’a teslim etmiş olmanın gururunu yaşıyorum. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın ifade ettiği gibi biz gençlerimizin arkasından gidiyoruz. Temiz bir siyaset anlayışı ve her alanda yeniden şeffaf hesap verilebilir bir kamu yönetimi oluşturmak, güçler ayrılığı prensibinin bütün kurum ve kuralları ile hakim olduğu hukuk devletinin tesisi, herkesin insan onuruna yaraşır yaşam standartlarına kavuştuğu, müreffeh yarınlar, gelişmiş bir demokrasi anlayışı, için daha çok çalışmak gerektiğini biliyoruz. Yalvaç’ımıza, Isparta’mıza, Türkiye’mize hayırlı olsun.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.