logo

24 Mayıs 2024

DenizBank’tan Kozluçay’da UÇURTMA ŞENLİĞİ

Tarıma ve çiftçiye hizmeti memleket meselesi olarak gören DenizBank, Yalvaç’a bağlı Kozluçay Köyünde 14 Mayıs Çiftçiler Günü’ne özel olarak hazırlanan çocuklar için uçurtma şenliği gerçekleştirdi.

Kozluçay’da dün öğle saatlerinde düzenlenen etkinliğe, DenizBank Yalvaç Şube Müdürü Halil İbrahim Küçük, Yalvaç Ziraat Odası Başkanı Ali Sarıpınar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mahmut Sert, Hanefi Yardımcı, Kozluçay İlkokulu Müdürü Ersun Sırıklıgil, banka çalışanları ve Kozluçay İlkokulu öğrencileri katıldı.

DenizBank Şube Müdürü Halil İbrahim Küçük, konuyla ilgili değerlendirmesinde, tarım sektörünü ve ihtiyaçlarını 20 yılı aşkın süredir sahiplendiklerine dikkat çekerek, “Türkiye’nin pek çok bölgesine yayılmış tarıma özel şube ağımız ile ülkemizin dört yanında üretimin sürdürülebilirliği için çalışıyoruz. Tarımın sadece finansman tarafıyla değil sosyal tarafıyla da yakından ilgileniyor; nüfusumuzun büyük kısmının geçimini sağladığı böyle bereketli bir alanda, üreticimizin geleceğe umutla bakmasına destek olmayı önemsiyoruz. Çiftçilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışıyor; tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyoruz” dedi.

Köylerinde ilk olarak düzenlenen böyle bir etkinliğe katılan çocuklar ailelerini de izlediği uçurtma şenliğinde doyasıya eğlendiler ve böylesi etkinliklerin zaman zaman gerçekleştirilmesini istediler.

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.