• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

27 Mart 2018

DEDEÇAM’dan AFRİN’deki Askerlerimize Mektup

Dedeçam Şehit Ramazan Karaca İlk ve Ortaokulu öğrencileri, Suriye’nin Afrin şehrinde görev alan askerlerimize yazdıkları mektupla herkesi duygulandıran bir etkinliğe imza attı.

DEDECAM-ILKOKULU-2

Dedeçam’lı öğrencilerimiz ülkemizin bölünmez bütünlüğü için mücadele veren askerlerimize birer mektup yazarak duygularını dile getirdi.

Alınan bilgiye göre geçtiğimiz hafta Dedeçam Şehit Ramazan Karaca İlkokulu ve Ortaokulu yönetimi, Afrin’de canlarını ortaya koyarak teröristlere karşı mücadele eden askerlerimize gönderilmek üzere mektup yazma etkinliği düzenledi. Öğrenciler ayrıca okul bahçesinde ay yıldız temalı bir koreogragi gösterisi sundular.

Okul Müdürü Hasan Hüseyin Özkan, Dedeçam İlkokulu olarak Afrin’de görevli askerlerimize manevi desteklerini iletmek için ay yıldız temalı bir koreografi sergilendiğini, öğrencilerimizin de duygularını iletebilmeleri için askerlerimize mektup yazma etkinliği düzenlediklerini ifade etti. Müdür Özkan, “Allah tüm askerlerimizi korusun, onlara yardım etsin, muzaffer kılarak evlerine dönmeyi nasip etsin. Çocuklarımızı ve bu konuda hassas olmalarından dolayı onları yetiştiren öğretmenlerini ve ailelerini tebrik ediyorum. Çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum” dedi.

Minik öğrencilerin yazdığı mektupların, TÜMSİAD Isparta Şubesi’nin bugün ikindi namazının ardından Afrin’e göndereceği yardım tırı ile birlikte askerlerimize ulaştırılacağı bildirildi.

DEDECAM-ILKOKULU-3

DEDECAM-ILKOKULU-1

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.