• MODA YAPI

logo

12 Temmuz 2018

DAHA TEMİZ YALVAÇ İÇİN TEMİZLİK HİZMETLERİ ÇALIŞIYOR

Yalvaç Belediyesi Temizlik Hizmetleri, “Daha Temiz, Daha Güzel Yalvaç” düsturuyla özenli ve titiz bir şekilde çalışmayı sürdürüyor.

Belediyeden temizlik hizmetlerinin çalışmalarıyla ilgili şu bilgileri aldık:

“Her gün sabah mesaisine saat 07.00’da başlayan temizlik işleri ekiplerimiz, 4 adet çöp toplayıcı kamyon, 1 adet damperli kamyon, 3 adet yol süpürme aracı, 1 adet traktör kepçe, 1 adet traktör, 2 adet pikap ve 42 temizlik personeli ile daha temiz ve daha güzel bir Yalvaç için gece gündüz çalışıyor.Temizlik işleri ekiplerimizin özellikle kış aylarında daha da artan iş yüklerine rağmen Yalvaçta girilmedik sokak, süpürülmedik yol, alınmadık çöp ve kül bırakmadan büyük bir özveriyle işlerini yapıyorlar. Her türlü imkânı seferber eden çalışkan bir belediye, tam donanımlı temizlik araç parkı ve özverili personel. Bütün bunlar bir araya geldiğinde ortaya daha temiz, daha düzenli ve daha güzel bir Yalvaç çıkıyor.”

ÇÖP KONTEYNIRLARI YENİLENİYOR
Belediyeden çöp konteynırları ile ilgili de şu bilgiler verildi:

“Yalvaç Belediyesi olarak “Daha Temiz Bir Yalvaç” için önem verdiğimiz konulardan biri de Çöp Konteynırları. Çöpleri düzenleri olarak almak yetmez. Alınana kadar bu çöpün nasıl muhafaza edildiği de bir o kadar önemlidir. Bu yüzden Yalvaç Belediyesi olarak eskiyen çöp konteynırlarını, yenileri ile değiştirerek çöplerin alınana kadar daha sağlıklı alanlarda muhafaza edilmesi sağlıyoruz. Bununla birlikte, çöp konteynırları ve çevresinin düzenli olarak dezenfekte işlemleri yapılıp bu alanlar daha hijyenik ve sağlıklı hale getiriliyor. Çöplerin düzenli olarak toplanması ve aynı zamanda çöp alanlarının daha steril olmasıyla “Daha Temiz”, “Daha Sağlıklı” bir Yalvaç’ı amaçlıyoruz.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.