logo

31 Ekim 2023

Cumhuriyet Yürüyüşüne Yalvaç CHP damgası

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıldönümü ve Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, 29 Ekim Pazar günü akşamı yapılan Cumhuriyet Yürüyüşü’ne çok sayıda vatandaşımız katılırken, yürüyüşe CHP Yalvaç İlçe Örgütü’nün katkısı damga vurdu.

Yürüyüşe Yalvaç Kaymakamı Haluk Şimşek, Yalvaç Belediye Başkanı H.Hilmi Tütüncü, daire amirleri ve çok sayıda vatandaşımız katılırken, CHP Yalvaç İlçe Yönetimi organizasyonuyla yürüyüş renklendi.

CHP Yalvaç İlçe Başkanlığı tarafından yürüyüşte yüzlerce vatandaşımız tarafından taşınan 100 metrelik bayrak açılırken, yine parti tarafından temin edilen 500 bayrak yürüyüşe katılanlara dağıtıldı.

CHP Yalvaç İlçe Başkanı Reşat Yalvaç, 100. yıl kutlamalarının organizasyonuna katkı verenlere ve katılımı gösterenlere teşekkür ederek, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıldönümü ve Cumhuriyet Bayramımız önceki yılların aksine coşkulu ve heyecanlı bir şekilde kutlandı. Bu coşkuya katkı veren tüm vatandaşlarımıza, organizasyonlarda görev alan tüm görevlilere teşekkür ediyoruz. Biz de parti olarak her etkinliğe katılım gösterdik ve son akşam yapılan yürüyüşe de katkıda bulunduk. Cumhuriyetin, Atatürk ve bayrak sevgisinin tüm çocuklarımıza ve gençlerimize aktarılması için bu organizasyonların çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Nice güzel bayramları bu coşkuyla kutlamayı diliyoruz.” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.