• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

17 Eylül 2017

CK Akdeniz Elektrik’ten eğitime özel elektrik tarifesi

Abonelerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre tarifeler hazırlayan CK Akdeniz Elektrik, yenilikçi ürünleriyle müşteri memnuniyetini artırmaya devam ediyor. Türki- ye’nin eğitimli nesillere ihtiyacı olduğu gerçeğinden hareketle CK Akdeniz Elektrik, “Enerjim Eğitiyor” tarife- sini abonelerine sundu.

Elektrik perakende sektörünün öncü şirketi CK Akdeniz Elektrik, serbest tüketicilere yönelik hazırladığı özel tarifelerle abonelerine farklı avantajlar sunuyor. Nisan 2016’da “Tarifeni seç, tasarrufa geç” sloganı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun tarifeler sunmaya başlayan CK Akdeniz Elektrik; “Enerjim Zamsız”, “Enerjim Akıllı” ve “Enerjim İndirimli” tarifelerinden sonra bu yıl “Enerjim Organik” ve “Enerjim Kamu” ile birlikte sektörde ilk ve tek olan “Enerjim Eğitiyor” tarifesini aboneleriyle buluşturmaya başladı.

Yakın çevresi ve içinde bulunduğu topluma yönelik sorumluluklarının farkında bir şirket olarak ailelere ve çocuklara destek olmak amacıyla Enerjim Eğitiyor tarifesini oluşturan CK Akdeniz Elektrik, tarife kapsamında ilk ve ortaokul öğrencilerine internet üzerinden eğitim alabildikleri 6 aylık Okulistik paketi hediye ediyor.

“AMACIMIZ AİLELERE VE ÇOCUKLARA DESTEK OLMAK”

Enerjim Eğitiyor tarifesinden elektrik faturası aylık ortalama 82 TL ve üzerindeki tüm mesken abonelerinin yararlanabileceğini dile getiren CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, Enerjim Eğitiyor’un önemli bir ihtiyaca cevap verdiğini belirterek, “Toplumların gelişmesinde eğitimin önemini hepimiz biliyoruz. Her alanda daha güçlü bir Türkiye için eğitilmiş nesillere ihtiyacımız var. Biz tarifelerimizi oluştururken müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini analiz ediyoruz. Sorumluluklarımızın farkında bir şirket olarak bu tarifeyi geliştirirken ailelere, çocuklarımıza nasıl destek oluruz diye ekibimizle düşündük ve Enerjim Eğitiyor tarifesini ortaya çıkardık. Bu kapsamda ilk ve ortaokul öğrencilerine internet üzerinden eğitim imkânı sunan bir paket hediye ediyoruz” dedi.

Sektörde bir ilk olan Enerjim Eğitiyor tarifesini seçen aboneler, internet üzerinden eğitim desteği alabilecekleri 100 TL değerinde 6 aylık Okulistik paketine sahip oluyor. İnternet üzerinden ulaşılan bir eğitim ve öğrenme platformu olan Okulistik’ten ilkokul 1’inci sınıftan 4’üncü sınıfa, ortaokul 5’inci sınıftan 8’inci sınıfa kadar bütün öğrenciler, bu öğrencilerin aileleri, ilk ve ortaokullarda görevli öğretmenler ve eğitim yöneticileri yararlanabiliyor. Millî Eğitim Bakanlığı’nın öğretim modeline uygun olarak hazırlanan Okulistik paketi sürekli olarak güncellenen bir yapıya sahip olması ile de öne çıkıyor.

Yıllık 2.400 kilovatsaat ya da aylık ortalama 82 lira elektrik kullanan tüketicilerin CK Akdeniz Elektrik’in avantajlı tarifelerinden yararlanmaları için tek yapmaları gereken kendilerine en uygun tarifeyi seçerek serbest tüketici sözleşmesi imzalamak. Bunun için tüketiciler CK Akdeniz Elektrik’in en yakın Müşteri Hizmet Merkezi’ne veya N Kolay şubesine gidebilecekleri gibi, diledikleri takdirde Enerji Tasarruf Yetkilileri kendilerini ev veya iş yerlerinde ziyaret edebiliyorlar.

Aboneler 0850 226 07 07 numaralı çağrı merkezini 7/24 arayarak detaylı bilgi de alabilirler.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.