• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

11 Nisan 2019

CK Akdeniz Elektrik, e-Devlet kapısına ‘enerji’ kattı

Perakende elektrik sektörüne getirdiği yeniliklerle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran CK Enerji Akdeniz Elektrik, ‘e-Devlet’ üzerinden abonelik, borç ve başvuru sorgulama işlemlerini sunmaya başladı. Elektrikle ilgili birçok işlem artık e-Devlet üzerinden çok kolay, hızlı ve güvenli.

 

CK Enerji Akdeniz Elektrik, tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkânı sağlayan e-Devlet Kapısı’ndan müşterilerine hizmet vermeye başladı. e-Devlet uygulaması ile entegrasyon sürecini tamamlayan CK Enerji Akdeniz Elektrik, artık bu sistem üzerinden de abonelik başlatma, abonelik iptali, borç ve başvuru sorgulama hizmetlerini çok daha kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde sunuyor.

 

ELEKTRİKLE İLGİLİ İŞLEMLER E-DEVLET’TE

Müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti sunmak için çalıştıklarını, toplumun her kesimi için değer yarattıklarını, doğaya ve çevreye saygılı bir şirket olduklarını vurgulayan CK Enerji Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, “Çağımızda zaman kavramı çok değerli. Biz de müşterilerimize hızlı, kaliteli, kolay erişilebilen uçtan uca hizmet deneyimi sunmak adına bir adım daha attık ve elektrikle ilgili birçok işlemi e-Devlet’e de taşıdık.

Bu hizmetimizle birlikte CK Enerji Akdeniz Elektrik müşterileri abonelik başvurusu ya da abonelik iptali gibi işlemleri e-Devlet üzerinden 1-2 dakika içinde yapabilecek. Bu platformdan abonelik yapan ve ödeme bilgilerini görüntülemek ya da borç durumunu sorgulamak isteyen müşterilerimiz de söz konusu işlemlerini e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilecek” diye konuştu.

 

HİÇBİR EK ÜCRET YOK

e-Devlet üzerinden işlem yapan müşterilerinin elektrik hizmetlerinden aynı gün içinde faydalanmaya başlayacağını da kaydeden Erol Değerli, “Bu sistem üzerinden yapılan abonelik başvurularında müşterilerimizin sözleşmelerini kurye ile adreslerine gönderiyoruz. e-Devlet üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden, güvenilir bir şekilde elektrik hizmeti alacak olan müşterilerimiz, güvence bedelini de taksitli olarak buradan yatırabilecek” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.