• MODA YAPI

logo

CHP’li Arı’dan İçel Milletvekili Antmen’e Teşekkür

CHP İlçe Başkanı Ali Arı, geçtiğimiz ay sonu Yalvaç’a gelerek çeşitli incelemeler ve temaslarda bulunan ve Yalvaç’ın sorunlarını TBMM gündemine taşıyan CHP’li Milletvekili Antmen’e teşekkür etti.

Geçtiğimiz hafta Isparta’ya gelen 21 Milletvekili arasında olan, oradan da Yalvaç’a gelerek çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulunan CHP İçel Milletvekili Alpay Antmen’in gerek vatandaşlardan gerekse partililerinden edindiği bilgiler sonucunda Yalvaç’ın ve halkımızın sorunlarına bir Isparta Milletvekili gibi sahiplenmesi ve TBMM gündemine getirmesinden büyük memnuniyet duyduğunu belirten Arı konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“31 Mart’ta 22 CHP Milletvekilimiz, ilimizin sorunlarını, halkımızın sıkıntılarını yerinde görmek için Isparta’ya geldiler.

Değerli il yönetimimiz ve sayın il başkanımız Yalım Halıcı’nın yoğun çalışmaları sonucu Isparta’mızın ve ilçelerinin sorunlarını dinleyerek, çözüm önerileriyle birlikte TBMM’nin gündemine taşıdılar. Bu bağlamda 1 Nisan’da Yalvaçımıza gelen Adana milletvekilimiz sayın Müzeyyen Şevkin, Mersin Milletvekilimiz sayın Alpay Antmen ile kurumlarımızı ve esnafımızı ziyaret ettik. Dinlediğimiz sohbet ettiğimiz esnafımızın, halkımızın ekonomik buhran yaşadığına şahit olduk.

Bu yaşanan ekonomik buhranın Ak Parti’nin yanlış uygulamalarından, hatalı yönetiminden oluştuğunun halkımız, esnafımız farkında. Yapılacak erken seçimde de demokratik yoldan bunların hesabını soracaklarını söylüyorlar.

Yalvaç’a yaptıkları ziyaret sonrası gördükleri manzarayı, Ak Parti’nin yılan hikayesine dönen Yalvaç OSB (Organize Sanayi Bölgesi) ve yanan Terziler Sitesi konularını verdiği soru önergeleriyle Meclis gündemine getiren milletvekilimiz sayın Alpay Antmen’e çok teşekkürler ediyoruz.

Evet CHP’nin Isparta’da Milletvekili bu dönem yok, ama bir bakıyoruz 22 CHP milletvekili Isparta’da halkımızın sorunlarını bir Isparta Milletvekili gibi dinliyor, çözümler üretiyor. İnanıyoruz ki ilk seçimde halkımızın desteğini arkasına alacak olan CHP iktidarında Isparta da, Yalvaç’ta istediği, beklediği ama bugüne kadar göremediği ilgiyi ve hizmeti CHP ile görecek”.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.