• MODA YAPI

logo

06 Şubat 2021

CHP’den Gazetemize 53. Yıl Kutlaması

Gazetemizin 53. yayın yılına girmesi nedeniyle CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı ve Gençlik Kolları Başkanı Sadık Büyükkorkmaz, gazetemize kutlama ziyaretinde bulundu.

CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı ve CHP Yalvaç Gençlik Kolları Başkanı Sadık Büyükkorkmaz  gazetemiz bürosunu ziyaret ederek, gazete sahibimiz Ömer Ö. Özgül’ü kutladılar.

Başkan Arı, ÖZYALVAÇ’ın, Yalvaç’ın ve bölgenin bir basın çınarı olduğunu ifade ederek, “Demokrasimizin gelişmesi, ilerlemesi bakımından yerel gazeteler büyük bir hizmeti yerine getirmektedir. Özyalvaç Gazetesi’nin de kuruluşundan bugünlere kadar geçen süre içinde demokrasiye ve memleketimize çok önemli hizmetleri olduğunu biliyoruz. Gazetenin kurucusu rahmetli Ruşen Özgül başta olmak üzere ilk Sorumlu Müdürü rahmetli Cankut Taşkın hocamızı saygı ile anarken ÖZYALVAÇ’ın memleketimizin gelişimi için gösterdiği çabaların devamını dilerken nice 53 yıllara ulaşmasını temenni ediyoruz” dedi.

ÖZYALVAÇ Gazetesi olarak bizler de değerli CHP’li Arı ve Büyükkorkmaz’a inceliklerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.