• MODA YAPI

logo

12 Haziran 2020

CHP Teşkilatları’ndan Körküler’e ziyaret ve yardım kolisi dağıtımı

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta İl Teşkilatı ve Yalvaç İlçe Teşkilatı birlikte ilçemize bağlı Körküler Köyü’ne ziyaret gerçekleştirerek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım kolisi dağıtımı yaptılar.

CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı ve Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı’nın, beraberinde il ve ilçe yöneticileriyle beraber gerçekleştirdikleri ziyaretle ilgili olarak CHP Yalvaç İlçe Başkanlığı’ndan şu açıklama yapıldı:

“Kovid 19 salgını nedeniyle üç aydır genel tedbir amaçlı, yasaklar nedeniyle parti olarak durdurduğumuz, ertelediğimiz çalışmalarımıza 8 Haziran 2020 tarihinde parti binamızı normalleşme süre- cinde aktif hale getirerek halkımıza, ülkemize hizmet amaçlı çalışmalarımıza yeniden başladık. Dünyayı etkileyen salgın günlerinde ilçe yönetimi olarak çalışma programımızı hazırlayıp, büyük sıkıntı içinde olan üreticimiz, çiftçimiz, milletimizin efendisi olan yurttaşlarımıza, köy ziyaretlerimize başladık. İl başkanımız, sayın Yalım Halıcı ve il yöneticilerimizle birlikte Körküler köyümüzü ziyaret ettik. Milli dayanışmanın en güzel örneklerini veren CHP il ve ilçe yönetiminin çalışmaları ile Danimarka’da yaşayan Körkülerli yurttaşlarımızın katkıları sonucu hazırlanan yardım kolilerini Körküler’de ihtiyacı olan hemşehrilerimize dağıttık ve sorunlarını, sıkıntılarını dinledik. Onların üreten, emekçiler olduklarını, çok değerli olduklarını, her zaman onların yanında ve sesleri olacağımızı bildirdik. Öncelikle Danimarka da yaşayan Körkülerli ülkesine, milletine ve Atatürk devrimlerine bağlı hemşehrilerimize teşekkürler ediyoruz. Yoğun çalışma programlarında Yalvaçımıza özel değer veren, zaman ayıran, çalışma, üretim, çözüm amaçlı, insan odaklı siyaset yapan il başkanımıza ve il yöneticilerimize teşekkürler ediyoruz. Programımız sonunda Çınaraltı’nda halkımızla da merhabalaştık, sohbet ettik. Saygıdeğer halkımızın umudu, güvencesi ilk seçimde iktidar olacak Millet ittifakı partileriyle, asla karamsar olmadan gelecek güzel günlere hep birlikte katkıda bulunalım.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.