logo

09 Nisan 2024

Büyükkutlu Vakfı’ndan Ramazan ayı boyunca 600 kişiye iftar yemeği

İlçemizin yetiştirdiği değerli işadamı ve hayırsever Mustafa Büyükkutlu ve ailesi tarafından kurulan Büyükkutlu Eğitim, Sağlık, Yardım ve Sosyal Dayanışma Vakfı, bu yıl da Ramazan ayında ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerinin yanında yer aldı.

Vakıf tarafından ilçemizdeki ihtiyaç sahibi 600 kişiye her gün dört çeşit iftar yemeği evlerine teslim edildi. Otuz gün boyunca süren bu dayanışmada, toplam 18.000 takım yemek ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize ulaştırılmış oldu.

İlçemiz genelinde sürekli yardım ve dayanışma çalışmalarında bulunan vakfın kurucusu ve başkanı Mustafa Büyükkutlu, “Vakıf olarak hedefimiz başta memleketimiz Yalvaç olmak üzere eğitim, sağlık ve sosyal dayanışma alanında yaraya çare olacak çalışmalarda bulunmak. Allah’a şükürler olsun, bu yıl 600 hemşehrimizin evine kadar iftar yemeklerini sunma imkanını bulduk. Bu vesileyle tüm Yalvaçlı hemşehrilerimin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, daha nice Ramazanlar’a ve bayramlara huzur, sağlık ve esenlik içinde ulaşmalarını temenni ederim.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.