logo

11 Temmuz 2024

BLUM İstanbul Showroom’a bölgemizden katılan tek firma ARAS MOBİLYA

İlçemizin sektöründe yeniliklere öncülük eden ve müşterilerinin büyük beğenisini kazanan ARAS MOBİLYA ve DEKORASYON, yeni bir başarısıyla daha kalite çıtasını yukarıya çekiyor.

ARAS MOBİLYA ve DEKORASYON, mobilya dünyasında önemli bir yere sahip olan BLUM İstanbul Showroom’a sadece ilçemizden değil, bölgemizden katılan tek firma olarak sektördeki yenilikçi yaklaşımıyla ülke çapında da kabul görmeye başladığını ortaya koyuyor.

Söz konusu etkinliğe, mobilya ve dekorasyon sektöründe ülke çapında yeniliğe yatırım yapan girişimci ve müşteri odaklı firmalar davet edilerek, sektörün duayen isimlerin ciddi bir eğitime tabi tutuluyorlar. Bu eğitimlerin sonunda, yenilikçi uygulamalar konusundaki örnek uygulamalar katılımcı firmalarla paylaşılıyor.

Bu bakımdan, bölgemizdeki mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarının yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle giderilmesi bakımından ARAS MOBİLYA ve DEKORASYON, önemli bir misyon üstlenmiş oluyor.

Firma yetkilisi Bayram SARIDAŞ, sektörde yeniliklere öncülük etmek için sürekli bir gelişim süreci içerisinde olduklarını vurgulayarak, “Klasik yöntemlerin dışındaki yenilik ve gelişmeleri öğrenmek için sürekli bir arayış içerisindeyiz. Bu önemli seminere bölgeden davet edilen tek firma olmamız bir tesadüf değil, bu arayışımızın ve kendimizi geliştirme çabamızın bir ürünüdür. Bizi bu etkinliğe davet eden BLUM ve HÜNER İŞ ailesine teşekkür ediyoruz. Burada elde edeceğimiz bilgi ve yeniliklerle hem Yalvaç’a hem de bölgemize en güzel çözümleri üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Biz de Yalvaç’ta alanının lider firması olan ARAS MOBİLYA ve DEKORASYON firmamızı ve SARIDAŞ ailesini kutluyor, çaba ve başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.