• osman-köse

logo

12 Mart 2017

BİLGİÇ, YALVAÇ’TA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SESLENDİ

Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, anayasa referandumu çalışmaları için dün akşam Yalvaç’a gelerek üniversite öğrencileriyle buluştu.

Dün üç ayrı ilçede program yaptıktan sonra saat 20.30 sıralarında Yalvaç’a gelen Bilgiç, Büyükkutlu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Konferans Salonu’nda üniversite öğrencileriyle biraraya gelerek anayasa değişikliği referandumuyla ilgili bilgiler verdi ve öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Bilgiç, anayasa değişikliği maddelerini tek tek örneklerle anlattı. Anayasa değişikliğinin hedefinin, Türkiye’de güçlü bir yönetim mekanizması oluşturmak olduğunu belirten Bilgiç, “Bu değişikliklerin tek adam eleştiriyle anlatılması, tamamen bilgisizlikten ve kötü niyetten kaynaklanmaktadır. Değişikliklerle tek adam değil, güçlü yönetim modeli kurulması hedeflenmektedir. Türkiye’nin ayağına vurulan prangaları ortadan kaldırmak için bu değişiklikleri milletin önüne getirdik.” dedi.

Yaklaşık 1,5 saat süren konuşmanın son bölümünde öğrencilerin sorularını yanıtlayan Bilgiç, saat 22.00 civarında ilçemizden ayrılarak Isparta’ya geçti.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.