• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

19 Eylül 2018

Beraat eden Doğan Turan meclis üyeliğine geri dönüyor

2014 seçimlerinde MHP listelerinden Yalvaç Belediye Meclisi üyesi olan ve daha sonra partisi Ak Parti’ye katılan Ünallar Mobilya sahibi Doğan Turan, yargılandığı davalardan beraat etti ve düşürülen belediye meclis üyeliği görevine tekrar dönüşü için süreç başlatıldı.

Konuyla ilgili olarak Doğan Turan gazetemize şu açıklamayı yaptı:

“Şahsıma karşı kurulan kumpaslardan, isimsiz ve imzasız dilekçeler, mektuplarla atılan iftiralardan yüce Türk yargısının titizlikle yaptığı araştırma ve inceleme sonucunda aklanarak kurtuldum. Şükürler olsun ki suçsuz bulundum. Yüce Türk adaletine teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız, belediye meclis üyeliği görevine iadem konusunda yazı yazılması talimatını verdi. Bu yazının yazılmasını bekliyorum. Yalvaç Beledyesi’nin ve Yalvaç’ın menfaatler için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçte de partimiz bize görev verirse her türlü görevden ve fedakarlıktan kaçmayacağımı belirtirim. Bu süreçte manevi olarak destek veren tüm dostlarıma teşekkür ederim.”

Turan’ın yeniden belediye meclisi üyeliğine dönüşü için valiliğe yazı yazıldığı, kendisine de bugün tebligat yapıldığı belirtilerek, bir sonra meclis oturumunda görevine dönmesinin beklendiği öğrenildi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.