• MODA YAPI

logo

Belediyenin konut inşaatı tam hız ilerliyor

Yalvaç Belediyesi tarafından Görgü Bayram Mahallesi’nde yürütülen konut projesi inşaatı tam hız ilerliyor. Alınan bilgiye göre, bir kısmı satılan bir kısmı da henüz müşteri bekleyen projenin yaz sonu tamamlanmasının hedeflendiği öğrenildi.

Mülkiyeti belediyeye ait 3.153,30 metrekare yüzölçümlü 31L 1B Pafta, 859 Ada, 1 Parselde bulunan arsa üzerine belediye tarafından yaptırılan A ve B blok şeklinde iki bloktan oluşan her bir blokta 34 adet toplamda 68 adet daire bulunmakta, dairelerin büyüklüğü 45,96 ila 59,20 metrekare arasında değişmekteydi.

İhale başlangıç fiyatları 70.000 ila 115.000 TL arasında değişen dairelerin bir kısmı satılmış durumda. Satılmayan dairelerle ilgili de vatandaşlar bilgi almayı sür- dürüyor. Dairelerle ilgili bilgi almak isteyenlerin imar müdürlüğüne başvurabilecekleri kaydedildi.

Başkan Tütüncü, böyle bir proje için talebin özellikle ilçe dışındaki hemşehrilerimizden geldiğini belirterek, “Yaz aylarında gelen hemşehrilerimiz konut inşaatlarını inceleyerek karar verebilirler” dedi.

Konutların fiyatları aşağıdaki tabloda:

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.