Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
21 Kasım 2017

Belediyeden harika bir eğitim hizmeti: E-Dershane

Yalvaç Belediyesi yenilenen internet sayfasında, çocuklarımızın eşit ve kaliteli hizmete ulaşabilmesi bakımından güzel bir eğitim hizmetini devreye sokuyor: E-Dershane.

Konuyla ilgili gazetemize bilgi veren Yalvaç Belediye Başkanı Av.Halil Hilmi Tütüncü, çocukların geleceğimiz olduğunu vurgulayarak, onların iyi yetişmesi için üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını ifade ederek şunları söyledi:

“Devir teknoloji devri. Teknolojinin topluma ve insanımıza faydalı yönlerinden yararlanmak önemli. Sadece oyun için değil, eğitim için kullanılabilecek bir aracı Yalvaç’ta çocuklarımıza sunmak için bir çalışma yürüttük. Önümüzdeki günlerde okullarda dağıtılacak şifrelerle öğrencilerimiz e-dershaneye girerek çalışabilecekler. Hayırlı olsun, inşallah faydalı bir çalışma olacaktır” dedi.

İşte detaylar:

edershane

Etiketler: » » »
Share
776 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama