• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

01 Kasım 2018

Bayan kuaförlerimizden gururlandıran başarı

İlçemizde hizmet veren iki bayan kuaförün uluslararası yarışmada elde ettikleri başarılar gururlandırdı.

Alınan bilgiye göre, Antalya-Belek’te geçtiğimiz hafta sonu yapılan 7. Uluslararası Bioness Saç Festivali’nde ilçemizde uzun yıllar hizmet veren Kuaför Ayla Çıbıkçı, “Topuz” dalında birinci olurken; genç Kuaför Hacer Koşucu Tezcan da “Boya” dalında birincilik kazandı.

Çeşitli kategorilerde toplam 1.500 kuaförün katıldığı festivalde, şov ekiplerinde yer alan bayan kuaförlerimizin tasarım ve uygulamaları büyük beğeni topladı.

Festivalle ilgili gazetemize bilgi veren Kuaför Ayla Çıbıkçı, “Bildiğiniz gibi uzun yıllardır Yalvaç’ta bu sektörde hizmet veriyoruz. Kendimizi geliştirmek için de nerede seminer, yarışma veya gösteri varsa gidip katılmaya gayret ediyorum. Benim bu sektörde çok uzun yıllarım geçti, birçok badire atlattım. Ama, hiçbir zaman ben oldum demedim, yeni bir şey daha nasıl öğrenirim, müşterilerimize hangi yeniliği sunabilirim, bunun peşinde oldum. Bu haberi, özellikle genç meslektaşlarım için örnek olsun diye yayımlamanızı istiyorum. Kendilerini geliştirsinler, dışarıya açılsınlar, sonra gelip bu yenilikleri ilçemizdeki müşterilerimizle buluşturalım. Öğrenmenin, gelişmenin sonu yok. Bu konuda bana destek olan aileme ve ekibime teşekkür ediyorum. Genç kuaför kardeşimle bu yarışmada yer aldık, kendisi de çok başarılı oldu. İnşallah bu tür organizasyonlara katılım sayımızı arttırırız.” dedi.

Biz de bu önemli çaba ve başarılarından dolayı bayan kuaförlerimiz Ayla Çıbıkçı ve Hacer Koşucu Tezcan’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.