• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

17 Nisan 2019

BAŞKAN TÜTÜNCÜ’YE ZİYARETLER SÜRÜYOR

Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Tütüncü’nün bugünkü ilk konuğu Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu oldu. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar ve üyelerinin katıldığı ziyarette, Başkan Tütüncü’nün yeni dönemi için hayırlı olsun dilekleri sunulurken, yeni dönemde belediye ve borsa işbirliğiyle yapılacak çalışmalar üzerinde duruldu.

Başkan Tütüncü, nazik ziyaretlerinden dolayı Ahmet Adar ve ekibine teşekkür ederken, borsa üyelerinin her türlü ihtiyaçlarında belediye olarak ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Tütüncü’nün diğer ziyaretçileri de üniversiteden oldu. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Isparta MYO Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Oğuzhan Özaltın ile Yalvaç MYO Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Mehmet Yılmazer, Başkan Tütüncü’ye hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Başkan Tütüncü’nün üniversiteden gelen her türlü talep konusunda büyük destek verdiğini ifade eden Yılmazer, başkana teşekkürlerini ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Tütüncü de, üniversite birimlerinin ve yatırımlarının ilçemiz için taşıdığı önemi bildiklerini ifade ederek, “Biz ayırt etmeksizin tüm eğitim kurumlarımıza destek veriyoruz. Üniversitemize ve öğrencilerimize ise daha fazla destek veriyoruz. İnşallah hocalarımızın da çalışmalarıyla ilçemizdeki üniversite birimlerinin artması, büyümesi ve öğrenci sayısıyla eğitim kalitesinin yükselmesi için biz de üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.