• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

18 Ağustos 2018

Başkan Tütüncü’den Kur’an Kursu öğrencilerine ziyaret ve hediye

Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, ilçemizde açılan Yaz Kuran Kurslarını ziyaret ederek, Kuran eğitimi alan öğrencilere Kuran’ı Kerim hediye etti.

Ziyaretler sırasında öğrencilerle bol bol sohbet ederek onlarla vakit geçiren başkan Tütüncü, bu yıl Kuran’a geçemeyen öğrencilerden de çok çalışıp seneye Kuran’a geçme sözü alarak Kuran’ı Kerimlerini hediye etti.

İlçe genelinde faaliyet gösteren tüm Kuran Kurslarına gidilerek toplamda bine yakın Kuran’ı Kerim hediye edildiği öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak kısa bir açıklama yapan Başkan Tütüncü, “Bugün ilçemiz genelinde faaliyet gösteren Kuran Kurslarını ziyaret ettik. Ben de bir İmam Hatipli olarak öğrencilerimizin Kuran öğrenme yolundaki gayretlerini görmekten büyük mutluluk duydum. Belediye olarak bu yolda emek harcayan öğrencilerimize Kuran’ı Kerim hediye ederek, sohbet edip vakit geçirdik. Allah gayretlerini artırsın. Bu vesileyle ilim ve irfan ordusuna nefer yetiştirmek için çabalayan Diyanet İşleri Başkanlığımıza da ayrıca teşekkür ediyor, tüm hocalarımıza ve öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.