• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

17 Ekim 2019

BARIŞ PINARI’na Fen Lisesi’nden Komando Yeminli Destek

Suriye’nin kuzeyindeki terörist örgütlere yönelik olarak Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından geçtiğimiz hafta başlatılan ve “Barış  Pınarı” adı verilen askeri harekata bir destek de Yalvaç Fen Lisesi öğrencilerinden geldi.

 

Fen  Lisesi öğrencileri, Suriye’nin kuzeyindeki terörist örgütleri yok etmek, bölgede huzuru, güvenliği sağlamak üzere TSK tarafından başlatılan “Barış Pınarı” harekatına desteklerini bildirmek ve askerlerimize sevgilerini ifade etmek için okul bahçesinde bir gösteri yaptılar.

Yalvaç Fen Lisesi öğrencileri okul bahçesinde yaptıkları gösteride Türk Silahlı Kuvvetlerini simgeleyen TSK harflerini yazarak hep bir ağızdan Komando Yemini’ni okudular.

Ülkemizin güvenliği için mücadele veren askerlerimizin başarısı için dua ettiklerini belirten Fen  Lisesi  öğrencileri gösterinin ardından yaptıkları açıklamada “Gerektiğinde ülkesi için birer kahraman komando olmaya hazır Yalvaç Fen Lisesi öğrencileri olarak “Barış Pınarı Harekatı”mızı ve bu harekatta görevli kahraman Mehmetçiklerimizi yürekten destekliyoruz. Hepimizin duaları sizlerle. Rabbimizin izniyle yine dosta huzur ve güven; düşmana ise korku ve ecel vereceğinizden şüphemiz yok.” dediler.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.