• MODA YAPI

logo

11 Haziran 2021

Bahtiyar Köyü Muhtarı Coşgun’dan TÜTÜNCÜ’ye Teşekkür

İlçemize bağlı Bahtiyar Köyünde geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan Yeni Camii inşaatında çalışmalar hızla sürüyor.

Bahtiyar Köyü Muhtarı Necati Coşgun yapımı devam eden Yeni Camii için Yalvaç Belediye Başkanı H. Hilmi Tütüncü’nün inşaatın başladığı ilk günden bu yana sürekli destek verdiğini belirterek duyarlılığı ve alakası için teşekkür etti.

Camii inşaatı için çeşitli kişi ve kurumlardan destek gördüklerini belirten Bahtiyar Köyü Muhtarı Coşgun, “Camiimize başlarken sayın Başkanımız Halil beyi makamında ziyaret ettik, camii projemizi anlattık, destek istedik. Kendileri de sağolsun bizi kırmadı, başından beri yanımızda oldu. Hemen Fen İşleri birimine talimat verdi ve Yalvaç Belediyesi iş makinalarını seferber ederek bahtiyar Camii’nin hafriyat ve çevre düzenlemesi dahil bütün işlerinin görülmesini sağladı ve halen sağlamaya devam ediyor” dedi.

İhtiyaç duydukları her zaman Yalvaç Belediyesi’nin kendilerine destek verdiğini belirten Bahtiyar Köyü Muhtarı Coşgun, “Ben kendim Yalvaç Belediyesi’nden emekli bir personelim. Sayın başkanım daha önce de içme suyu isale hattımızdaki bir arıza için iş makinasını göndererek kazı işlerini yaptılar. Desteklerinden dolayı sayın Belediye Başkanımız H.Hilmi Tütüncü’ye ve tüm personeline Bahtiyar Köyü halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.