• MODA YAPI

logo

23 Temmuz 2021

Bağkonak Muhtarlığı SOSYAL TESİSLERİ Hizmete Girdi

İlçemize bağlı Bağkonak Köyünde Muhtarlığa ait olan ve atıl durumdaki Gazino Kahvehanesi, geçtiğimiz günlerde yapılan bakım, onarım ve çeşitli düzenlemelerin ardından Bağkonak halkının hizmetine sunuldu.

Bağkonak’ta uzun zamandır kullanılmayan muhtarlığa ait Gazino Kahvehanesi olarak adlandırılan yerde yeniden düzenlemeler yaptıklarını belirten Bağkonak Muhtarı İsmail Başoda “Köyümüzün önemli eksikliklerinden biri olan, içerisinde aile çay bahçesi, çocuklarımız için oyun parkı, sabah kahvaltısı ve fast food tabir edilen çeşitli ürünlerin yer aldığı bir tesis oluşturduk. Özellikle içinde bulunduğumuz yaz mevsiminde herkesin ihtiyaç duyacağı düşüncesi ile hayata geçirdiğimiz bu tesisin işletmesi Bağkonak Muhtarlığı’na ait olacak. Bağkonak’a kazandırdığımız bu yeni sosyal yaşam alanına herkesi bekliyoruz” dedi.

Göreve geldiğinden bu yana köyün temel ihtiyaç ve sorunlarının çözümünün yanında köyün güzelleştirilmesi, sosyal faaliyetlerin arttırılması adına da çeşitli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Muhtar Başoda “Daha güzel, daha sosyal bir Bağkonak’ta yaşamak, yaşatmak için göreve geldik. Ben ve arkadaşlarım gece-gündüz bu amaç uğruna elimizden geldiğince, en iyiyi yapabilmek için çalışıyoruz. Bu köy hepimizin, bizden sonraki nesillere en iyi şekilde bırakacağız” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.