• osman-köse

logo

06 Aralık 2022

Aylin Cesur: “Isparta’da ana muhalefet partisiyiz”

İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Isparta’da gündem yaratacak bir açıklama yaptı. Milletvekili Cesur, İyi Parti’nin Isparta’da 2018 yılından bu yana ana muhalefet rolü üstlendiğini söyledi.

İyi Parti Milletvekili Aylin Cesur, Isparta siyasetinde flaş açıklamalarda bulundu.  2018 yılından bu yana İyi Parti’nin Isparta’da ana muhalefet partisi rolü üstlendiğini söyledi. Cesur, “Bu sonucu anketler söylüyor” dedi.  Isparta’da ana muhalefet partisi olmanın sorumluluklarının bilincinde olduklarını belirten Milletvekili Cesur, ” Biz de siyasi parti olarak şu anda Türkiye’de evet muhalefet partisiyiz ama Isparta’da biliyorsunuz ana muhalefet partisiyiz 2018’den beri. Siyasi parti olarak, İyi Parti olarak muhalefet görevimizi yaparken Isparta’daki anketlerde birinci parti görünüyor  şu anda İyi Parti. Dolayısıyla bizim Isparta’daki ana muhalefet görevimizle beraber aynı zamanda iktidara namzet olan bir siyasi partinin Isparta’da da üstelik 1. parti konumuna oluşmuş bir partinin temsilcileri olarak bize başka sorumluluklar düşüyor.  Bu sorumlulukların içerisinde Isparta’da yaşayan bütün vatandaşların, Isparta halkının, gerek Isparta’lı hemşehrilerimin gerekse buraya gelip burada ekmeğinİ Kazanan ve ailesini burada konumlandıran tüm vatandaşlarımızın daha iyi bir hayat hak ettiklerine inanıyoruz. İşte bu daha iyiye ulaşmak da biz kendi projelerimizi kendi ekonomik kadrolarımızla, kendi yarınlara Türkiye’nin üretim, istihdam ve mevcut ekonomik problemlerini aşacak projelerimizi çok gerçekten de Türkiye’de çok ehil ve çok iyi kadrolarla İyi Parti olarak bunları yapacağız.

Isparta girişimcisi ile sanayisi ile tarım ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarıyla, esnafıyla her zaman yüz akıdır ve muhalefet olarak yapmamız gereken sandık gelinceye kadarki görevi yapmaya devam edeceğiz. Gerek kendi kadrolarımızla, genel başkanımıza ve genel merkezimizdeki ilgili komisyonlarımız aktarmak üzere gerekse Türk kamuoyunda kamuoyu oluşturmak ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sesiniz olmak üzere ben hazırım. Yarın İyi Parti iktidarı olduğu zaman İyi Parti’nin de sizlerin önünü açma, hevesini arzusunu ve Türkiye’nin bundan başka da bir çıkış yolu olmadığını, Türkiye’nin çiftçisinin ve köylüsünün sanayicisinin üretmesinden ve bu üretimin Türkiye’deki yaşayan insanlara, Türkiye’ye göç ile dışarıdan gelenlere değil, Suriyelilere ve diğer insanlara değil, istihdam sağlanmış, kayıt altına alınmış ve rahatlıkla bu kayıt altındaki insanlara rahatlıkla hak ettiği maaşı ödeyen ve bunu öderken de ya da ödemekten imtina etmek zorunda kaldığı için başı öne eğmeyen sanayici ve girişimci olmalı Türkiye’de.” diye konuştu.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.