logo

14 Ocak 2024

Ayhan Tatlıcı, MHP Yalvaç Belediye Başkan aday adayı

Yerel seçimlere doğru süreç ilerlerken, MHP’de Yalvaç Belediye Başkanı adaylığı için ismi uzun süredir kulislerde konuşulan Ayhan Tatlıcı, belediye başkan aday adaylığı için başvuruda bulunduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz hafta içinde MHP Isparta İl Başkanı Ahmet Önder Topçu’yu ziyaret eden Ayhan Tatlıcı, genel merkeze aday adaylığı müracaatını gerçekleştirdiğini belirterek, Yalvaç Belediye Başkanlığı için MHP’den aday adayı olduğunu duyurdu.

Konuyla ilgili olarak, “Sağduyulu kardeşlerimden gelen yoğun istek ve güzel memleketimiz Yalvaç için hiç eksilmeyen hizmet aşkımızdan, kutsal kurum olan Yalvaç belediye başkanlığı aday adaylığımızı ilan ettik. Bu mübarek günde çıkmış olduğumuz bu yolda Cenab-ı Allah yar ve yardımcımız olsun.” paylaşımında bulunan Tatlıcı’nın sahaya inmesi MHP’de ve Yalvaç siyasetinde beklendiği gibi önemli bir etki yarattı.

MHP Isparta İl Başkanı Ahmet Önder Topçu da makamında ağırladığı Ayhan Tatlıcı’yı kutlayarak, “Yalvaç’ta iki dönemdir olduğu gibi bu dönemde de MHP’li üç hilal bayrağı belediyemizde hizmet vermeye devam edecektir. Bu yolda, bizimle beraber yürümeye talip olan tüm arkadaşlarımızı kutluyor, tüm partililerimizi bu seçimde de Yalvaç’ta bayrağımızı en yukarıda tutmak için desteklerini sürdürme çağrısında bulunuyorum.” dedi.

Diğer yandan, MHP’de Yalvaç Belediye Başkan adayının önümüzdeki hafta içinde ilan edilmesinin beklendiği duyumları da alındı.

Tatlıcı’yı kutluyor, başarılar diliyoruz.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.