Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat
  • UYAROĞLU SARRAF

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
18 Mart 2018

Atayalvaç’ta İlk ve Acil Yardımcılar Laboratuvarda

Atayalvaç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Programı öğrencileri, Acil Hasta Bakımı-II dersi kapsamındaki uygulamalı eğitimlerini, oluşturulan İlk ve Acil Yardım Laboratuvarı’nda almaya başladılar.

Öğr.Gör. Burcu Nal nezaretinde yapılan çalışmalarda bu hafta, numune alma yöntemleri ve intravenöz uygulama yöntemleriyle ilgili uygulamalar gerçekleştirildi.

Öğrenciler ayrıca intravenoz yol açabilme yöntemini de laboratuvardaki maketlerde uygulamalı olarak öğrendiler.

Her öğrencinin tek tek uygulamaları gerçekleştirerek teorik bilgilerini uygulamaya döktüklerini kaydeden Öğr. Gör. Burcu Nal, “Ders kapsamında verdiğimiz teorik bilgileri artık uygulama laboratuvarımızda tatbiki olarak öğrencilerimize aktarmaya başladık. Rektörlüğümüze ve Yalvaç Devlet Hastanemize böyle bir laboratuvar ortamı oluşturmamızı sağladıkları için çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz bire bir uygulayarak öğreniyorlar. Her hafta bu şekilde ilerleyerek diğer aşamalara hazır hale gelecekler.” dedi.

Okul yönetimi de, İlk ve Acil Yardım Laboratuvarımızın oluşturulmasında büyük katkı veren SDÜ Rektörlüğü’ne ve Yalvaç Devlet Hastanesi yönetimine teşekkür etti.

Etiketler: » » »
Share
1191 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama