• MODA YAPI

logo

07 Temmuz 2018

ATAYALVAÇ’TA GÖREV DEĞİŞİMİ

İlçemizde Süleyman Demirel Üniversitesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren tek okul haline gelen Atayalvaç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda görev değişimi yaşandı.

Isparta’ya ikinci üniversite kurulması ve bazı birimlerin bu yeni üniversiteye devredilmesi nedeniyle görev değişiklikleri gerçekleşmeye başladı.

Buna göre, Atayalvaç Sağlık Hizmetleri MYO’nun kuruluşundan bu yana müdürlüğünü yürüten Dr. Öğr. Üyesi Bülent Özgül, kadrosunun yeni üniversiteye aktarılması nedeniyle görevini bıraktı.

Özgül’den boşalan Atayalvaç SHMYO Müdürlüğü’ne, okulun kadrolu öğretim üyesi, hemşehrimiz Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Er atandı. Aslen ilçemize bağlı Çetince Köyü’nden olan Er, bir süre önce SDÜ Atayalvaç SHMYO kadrosuna atanmış ve geçici görevle SDÜ Eczacılık Fakültesi’ne görevlendirilmişti.

Okulun kuruluş sürecinde yöneticiliğini üstlenen Dr. Öğr. Üyesi Bülent Özgül, “Isparta’ya yeni üniversite kazandırılması sürecinde, idari anlamda bu tür değişiklikler zorunlu hale geldi. Dönemi tamamlamanın ardından biz de bayrağı kıymetli hocamız Dr.Öğr. Üyesi Mustafa Er hocama devrediyoruz. Okulumuzun kurumsallaşması sürecinde belli bir mesafe kaydettik. İnşallah bundan sonra daha da iyi bir noktaya gelecek. Bugüne kadar destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra görevime Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yalvaç MYO’da öğretim üyesi olarak devam edeceğim.” dedi.

Atayalvaç SHMYO Müdürlüğü’ne atanan Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Er, görevi pazartesi günü Özgül’den devralacak.

Müdürlük görevinde verdiği hizmetlerden dolayı Özgül’e teşekkür ediyor, yeni atanan hemşehrimiz Er’i kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.