• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

27 Nisan 2019

Antiokheia Steak House görkemli bir törenle açıldı

İlçemizde önemli bir boşluğu dolduracak mekan seçeneği oluşturan ANTIOKHEIA STEAK HOUSE, dün öğleden sonra gerçekleştirilen görkemli bir törenle hizmete girdi.

Eski doğumevi binasının yanında, tarihi Pisidia Antiokheia antik kentinin alt kısmında yer alan ve yeniden düzenlenen ANTIOKHEIA STEAK HOUSE’un açılışı, cuma günü saat 14.30’da Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü ve Yalvaç Emniyet Müdürü Tarık Korucu’nun kurdaleyi kesmesiyle gerçekleştirildi.

Kalabalık bir davetli grubunun katıldığı açılış töreninde dualar edilerek, hayırlı ve bereketli kazançlar elde etmesi ve müşterilerine güzel hizmetler vermesi dilendi.

Açılışın önemli konukları ise, iki otobüs dolusu Fransız turist kafilesi oldu. Fransız turistler, yeni açılan mekanda sunulan yemekler ve hizmetleri çok beğenerek, mekan sahibi ve çalışanlarıyla renkli fotoğraflar verdiler.

Kaliteli ve nitelikli hizmetinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla hizmete giren Yalvaç’ın elit mekanı ANTIOKHEIA STEAK HOUSE’u yeniden hizmete açılması nedeniyle kutluyor, hayırlı ve bereketli kazanç nasip olmasını diliyoruz.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.