• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

05 Ağustos 2018

Antalya’daki Yalvaçlılar dernek çatısı altında buluştu

Antalya’da yaşayan Yalvaçlı hemşehrilerimiz, bir dernek çatısı altında buluşarak ilk genel kurullarını gerçekleştirdiler.

Yalvaç Kültür Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Derneği altında örgütlenen Antalya’daki hemşehrilerimiz, derneklerinin ilk genel kurul toplantısını, 2 Ağustos Cuma günü Antalya DSİ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdiler.

Güzel bir havada gerçekleşen genel kurulda, yönetim kademeleri belirlendi.

Başkanlığını Halil Tuna’nın üstlendiği derneğin yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Halil Tuna, Bolat Yıldırım, Alper Tuncer, Gülşen Gökmen, Bünyamin İnce, Hasan Hüseyin Ataşoğlu, Remzi Cengiz, Yusuf Benli, Hacı Veli Limon.

Derneğin yedek yönetim kurulu da şu isimlerden oluştu: Hasan Güldal, Gülbin Toker, Filiz Şenyurt, Ayhan Tatlıcı, Ünal Görmez, İrfan Altun, Muharrem Altuğ, Süleyman Leylek, Muharrem Caner.

Derneğin denetleme kurulu şu isimlerden oluştu: (Asil) Ali Rıza Erkek, Mustafa Ertan, Eşref Duru. (Yedek) İsmail Bekmezci, İbrahim Parpar, Ramazan Çaylı.

Derneğin komisyon başkanları da şu isimlerden oluştu: Sağlık-Eğitim: Gülbin Toker, Sosyal Faaliyetler: Filiz Şenyurt, Sosyal Yardımlaşma-Burs: Muharrem Caner, Sanat-Kültür-Turizm ve Tanıtım: Ayhan Tatlıcı, Bilgi İşlem-Medya ve Tanıtım: Ünal Görmez, Kadın ve Gençlik: Süleyman Leylek, Köy ve Mahalle Temsilcileri: İrfan Altun, Esnaf ve İşadamları: Hasan Güldal, Lokal İşleri ve Özel Günleri Kutlama: Muharrem Altuğ.

Hemşehrilerimizi kutluyor, başarılar diliyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.