• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

27 Mart 2019

Alperen Özer’den Halil Tütüncü’ye Manidar Teşekkür

AK Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer, bugün Yalvaç’taki yüksekokullara 6 yeni bölüm açılacağı haberini duyurarak partilerine katkı sunan Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye teşekkür etti.

AK Parti hizmetlerini sahiplenme konusunda adeta bir yarış yaşandığını belirten Özer, “Yeni bölümlerin müjdesini, bildiğiniz gibi, sizin de haberini yaptığınız şekilde, iki hafta önce ilçemize gelen değerli milletvekilimiz Mehmet Uğur Gökgöz vermişti. Bugün sayın başkan, AK Parti tarafından Isparta’ya kazandırılan ikinci üniversitemizin ilçemize kazandırdığı 6 yeni bölümün haberini duyurarak, partimizin icraatlerinin halkımıza duyurulmasına aracılık etmiştir. Bunun için kendisine teşekkür ediyoruz. Daha önce, cezaevinin yapılması, doğalgazın getirilmesi, hastaneye ek bina yapılması, DSİ’ye sulama kanalının yapılması, 4. yüksekokul açılması ve benzeri icraatlerimizi duyurmak için de çok gayret göstermişti.

AK Parti olarak Yalvaç’a ve Yalvaçlı’mıza hizmetler getirmenin onurunu taşımaktan mutluyuz. Bunlar o kadar güzel ve yerinde hizmetler ki, rakiplerimiz de sahiplenme yarışından geri durmuyor. Kimi hastaneyi yapıyor, kimi yüksekokul açıyor. Bunlar AK Parti hükümetlerinin hizmetleridir, icraatleridir. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, hizmeti yaparsa AK Parti yapar.

İnşallah Yalvaç Belediyesi’ni de kazanıp Ak Belediyecilikle buluştuğumuzda, bu hizmetlerin daha da katlanarak artacağını göreceğiz. Biz polemik değil, icraat yaparız.

Bu vesileyle ilçemize kazandırılan yeni bölümlerin hayırlı olmasını diliyor, katkı veren başta milletvekillerimiz olmak üzere, sayın rektörümüz ve okul yöneticilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.