• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

30 Kasım 2023

Alperen ÖZER: Yalvaç’ı Düzlüğe AK Parti Belediyeciliği Çıkartır

Aday adaylığı başvurusunun son gününde adaylığını açıklayan Ak Parti Eski İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer iddialı açıklamalar yaptı.

Eski İlçe Başkanı Özer, 2008 yılından bu yana AK Parti’de devam eden siyasi yolculuğunda kendisine hedef olarak koyduğu Yalvaç Belediye Başkanlığı görevini hakkıyla yerine getirmek, Yalvaç’a, Yalvaçlıya hak ettiği hizmetleri verebilmek için bir süredir üzerinde çalıştığı konuları, projelerini önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşacağını belirtti.

Siyasette uzun zamandır yer alması ve Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanlığını en uzun süre yapan isim olması nedeniyle ilçemizin yaşadığı sorunları ve bunları çözümünü bildiğini ifade eden Özer, “Uzun siyasi yaşamımız, Yalvaç Belediye Başkanlığı hedefimiz nedeniyle, güzel memleketimiz Yalvaç’ımızın içinde bulunduğu, yaşamak zorunda kaldığı sorunları biliyoruz, hatta bu sorunlardan çok etkileniyoruz.

Yıllardır, özellikle son 10 yıldır yaşadığımız altyapı sorununu, toplu konut konusunu, 20 yıldan fazla bir zamandır gündemde olup OSB (Organize Sanayi Bölgesi)’nin hayata geçirilememesi gibi hayati konuları, önceki yıllarda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile inşallah çok kısa bir sürede çözme azmimiz de var gücümüz de var.

Saydığım üç konu da yerel iktidarın yani belediyenin halledebileceği, gücünün yetmeyebileceği konulardır.

Son on yıldır AK Parti iktidarının tüm işbirliği çabalarına kulak tıkayan bir yerel yönetimle bu konuların çözüme kavuşması mümkün değildi, zaten olmadı da. İnşallah partililerimizin bize olan inancı, güveni soncunda Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan uygun görüp bize görev verirse AK Parti’mizin tüm ülkemizin büyük bölümünde yaklaşık yirmi yıldır başarıyla uyguladığı belediyecilik tecrübeleri ile tüm sorunları teker teker yok edeceğiz.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.