• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

03 Kasım 2018

ALPEREN ÖZER: YALVAÇ AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİYLE BULUŞMALI

Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatlanma Başkanı Alperen Mustafa Özer, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili gazetemize yaptığı açıklamada, “Yalvaç, artık Ak Parti belediyeciliğiyle buluşmalıdır” mesajını verdi.

Ak Parti’nin iktidara gelişinin 16. yılının dolduğunu hatırlatan (3 Kasım 2002-3 Kasım 2018) Alperen Özer, “Bu süreç içinde Yalvaç sadece bir dönem Ak Parti belediyesi tarafından yönetilmiştir. Kalan 11 yılda ilçemizin kaybettiklerini, Ak Parti hizmet kervanının yeterince yararlanamamasını üzüntüyle izledik. Türkiye’nin her tarafında Ak Partili belediyelerin tek parti iktidarıyla birlikte beldelerini nasıl büyüttüklerini, kalkındırdıklarını, mamur ettiklerini taraflı tarafsız herkes takdirle karşılamıştır.” dedi.

Ak Parti’nin girdiği tüm seçimleri kazanmasında genel hizmetlerinin yanında yerel yönetimlerdeki başarısının da büyük bir faktör olduğunu kaydeden Alperen Özer, “Yalvaç olarak, artık biz de Ak Parti’nin bu yerel hizmet kervanına katılmalıyız. Belediyecilik sadece imar ve bayındırlık işleriyle uğraşan bir hizmet alanı değildir. Şehri topyekün zenginleştirme, büyütme, sosyal ve kültürel manada geliştirme işidir. Bu nedenle, şehir belediyesinin sadece birkaç bakanlıkla değil, tüm bakanlıklarla birlikte şehrine hizmet akıtması gerekir. Bunun yolu da, iktidardaki partiyle uyumlu bir belediye yönetimine sahip olmaktır. Hele ki, bu parti kurulduğu günden bugüne başarılarla dolu icraat geçmişine sahipse, şehrimizi bu imkandan mahrum etmememiz gerekir diye düşünüyor.

İnşallah, bu kez Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı olarak, genel merkezimizin bize çizdiği yol ve ekiple, Yalvaç Belediyesi’ni kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Bu seçim, ülke genelinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği mücadeleye destek vermek ve bunun yanında da artık Yalvaç’ı ayağa kaldırıp koşturmak için büyük önem taşımaktadır. Bu mücadeleye herkesin sahip çıkması gerekir.” dedi.

Ak Parti’de yerel seçim adaylık sürecinin 5 Kasım Pazartesi günü başlayacağını belirten Alperen Özer, “İnşallah bu sürecin sonunda, Yalvaç Belediyesi’nde Ak bir kadroyla Yalvaçlı’ya umut verecek bir belediye yönetimi kazandıracağız. Ak Parti teşkilatı olarak bu seçim, tüm seçimlerden çok daha iddialıyız. Tüm hemşehrilerimizin desteğini bekliyoruz.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.