• MODA YAPI

logo

01 Haziran 2022

Ali Arı’dan Alperen Özer’e: EDEP YA HU!

CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı, M.Necati Akel Yatılı Bölge Ortaokulu Pansiyonu’nda 20 yöneticisi ve ilçe milli eğitim müdürüyle birlikte iftar açan Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer’in, konuyu gündeme getirmelerinin ardından yaptığı açıklamaya cevap verdi.

Özer’in milli eğitim müdürü ile yaptıkları kanunsuz ve etik dışı davranış nedeniyle özür dilemek yerine CHP’ye iftira atmayı tercih ettiğini belirten Arı’nın açıklaması şöyle:

“Akparti ilçe başkanı, ilçe yöneticileri ve gençlik kollarıyla ilçe milli eğitim müdürü Necdet Erol’un da katılımıyla Yalvaç M.Necati Akel yatılı bölge  okulu pansiyonuna baskın yaparcasına çocukların sayısına göre çıkan yemeğe ortakçı olmuşlardır.

Akparti ilçe yönetiminin bu yanlış ve densiz davranışından rahatsız olan halkımızın isteğiyle konuyu gündeme getirmemiz sonucu, malum ilçe başkanı takılmış plak misali “Vay, CHP genel başkanı yalancı, vay CHP ilçe başkanı yalan söylüyor” diye iftira atıp, yandaş A Haber ve havuz medyası, yalaka basın zihniyetiyle algı yaratmaya çalışıyor.

Akparti ilçe başkanı Alperen Özer’e şunu söylemek isterim: Artık bu sözlerinize halkımız asla inanmıyor, umudun partisinin CHP olduğunu herkes biliyor. Genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçtaroğlu’nun da dürüst, çalışkan ve saygıdeğer bir siyasetçi olduğunun, tüm halkımız farkında.

Akparti ilçe başkanı, yedikleri yemeğin parasını ödediklerini ve hiç siyasi propaganda yapmadıklarını söylüyor.

Siz çocuk mu kandırıyorsunuz? Yani parasını veririz, her şeyi yaparız mı diyorsunuz?

Siz yatılı öğrencilerin yemeğini yerken kendinizi devletin sahibi mi zannediyorsunuz?

Sizlere “Edep ya hu” diyoruz.

Hani, halkımızın ve sizlerin de çok iyi bildiği padişah, vezir, parmak hikayesindeki gibi parasını ödedik diyerek özürünüz kabahatinizden de büyük oluyor.

Son olarak kamu yöneticilerimize şunu hatırlatmak istiyoruz: Akparti iktidarı, ülkemize büyük zararlar verdi, milletimizi ekonomik buhrana batırdı ve ilk seçimde gidecek, onun yanlışlarına ortak olmayın, zemin hazırlamayın.

Sizler Türkiye Cumhuriyetinin bürokratlarısınız, memurlarısınız.

Devletimize ve yüce Türk milletine hizmet en büyük onurdur.

HALKIMIZA SAYGILARIMIZLA.”

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.