• MODA YAPI

logo

05 Temmuz 2019

Ak Parti’den belediye hizmetlerine yakın takip

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer ve yönetim kurulu üyeleri, meclis toplantısına katılarak hem meclis üyelerine destek oldular hem de meclis gündemini takip ettiler.

Yalvaç Belediye Meclisi’nin çalışmalarını bundan sonra da yakından takip edeceklerini belirten Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer, “Teşkilat olarak 10 kişilik kalabalık bir grupla, perşembe akşamı belediye meclisi toplantısına katıldık ve toplantıyı sonuna kadar izledik.

Toplantıdan sonra Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’yle, makamında oturup sohbet ederek kendisine 600+200 sosyal konut projesini sordum. Seçim öncesi alelacele halktan talep alındığı için kamuoyunda ciddi bir beklenti olduğundan projenin ne aşamada olduğunu sordum. Başkan, projede ufak hatalardan dolayı konut sayısında düşüş olduğunu söyledi. Başkan ayrıca piyasadaki olumsuz havadan bahsederek gerekli yazışmaların da tamamlanmasını beklediklerini söyledi. Ben de projenin halkımız adına takipçisi olduğunu söyledim.

Başkana, ayrıca Pelitaltı Spor Tesisleri’nin ayağa kaldırılması hususunu sordum. Bu projenin yakın zamanda yapacağını söyledi.

Yine seçim döneminde öne çıkarılan yaşam merkezi projesini sordum. Başkan, bütçedeki sıkışıklıktan o projeye başlamanın şu süreçte zor olacağını, ilerleyen süreçte yapılabileceğini söyledi.

Biz bu ve benzeri projelerin yapılabilmesi için Ak Parti olarak devamlı halkımız için takipçisi olacağız. Doğru işlerde destek olacağız, yanlış gördüğümüz işlerde uyaracağız, gerekirse eleştireceğiz.

Hedefimiz halkımıza en güzel hizmetlerin ulaşmasına katkı sunmaktır. Bundan sonra da gerek meclis çalışmaları gerekse belediye çalışmalarını yakından takip edeceğiz. Meclis üyesi arkadaşlarımıza destek olacağız.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.