• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

07 Kasım 2018

AK PARTİ’DE İKİNCİ BAŞVURU ŞENEL ÖZKANLI’DAN

Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı’nda bugün yine bir aday adayı başvurusu vardı.

Sücüllü Belediyesi Eski Başkanı, 2014 seçimlerinde Yalvaç Belediye Başkan aday adayı olan, bir önce yönetimde yönetim kurulu üyesi olan Şenel Özkanlı, Ak Parti’den İl Genel Meclisi üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Bugün öğle saatlerinde partiye gelen Özkanlı, aday adaylığı için gerekli evrakları Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Hayri Uyar’a teslim etti.

Başvuru sırasında gazetemize kısa bir açıklama yapan Özkanlı, “Bizim amacımız partimize ve memleketimize hizmeti, elimizden gelen her yolla sürdürmektir. Arkadaşlarımla beraber Yalvaç’ımızın merkezi ve köyleriyle birlikte Isparta İl Genel Meclisi’nde daha güçlü şekilde temsil edilmesi için sorumluluk almam gerektiğine karar verdik ve bu niyetle bugün başvurumuzu gerçekleştirdik. Eğer partim görev verirse önce seçilmek için, ardından da Isparta İl Genel Meclisi’nde ilçemize, köylerimize daha fazla hizmet getirmek için her türlü gayreti göstereceğim. Biz Yalvaç’a, Yalvaçlı’ya ve Ak Parti’ye sevdalıyız. Bizim için bu sevda bitmez. Şenel Özkanlı olarak her zaman taşın altına elimi koydum, bundan sonra da koymaya devam edeceğim. Hakkımızda hayırlısı olması dileğiyle tüm hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.