• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

15 Kasım 2018

AK PARTİ’DE 5. ADAY ADAYI KAYA EKİCİ

Ak Parti’de bugün saat 17.00 sıralarında kalabalık bir grupla partiye gelen Kaya Ekici, Yalvaç Belediye Başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu.

Başvuru evraklarını Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Hayri Uyar’a teslim eden Ekici, müracaatıyla ilgili şu konuşmayı yaptı:

“Çok değerli Yalvaçlı hemşehrilerim, hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Bugün burada, Ak Parti çatısı altında, önümüzdeki yerel seçimler için, Yalvaç belediye başkanı aday adayı olarak huzurunuza çıkmış bulunmaktayım.

Bir sağlık çalışanı olarak 20 yıldır Yalvaç halkımıza vermiş olduğum hizmet yolculuğuma, bundan sonra sizlerin bir yol arkadaşı ve Yalvaç belediye başkanı olarak devam etmek istek ve azmindeyim.

Bu süreçte bana inanıp bana güvenecek insanların dua ve desteklerine talibim.

Hedefim daha güzel bir Yalvaç ve orada yaşayan mutlu ve huzurlu bir toplumdur.

Yerel yönetimle iktidarı buluşturmak ve Yalvaç’ı şaha kaldırma vakti gelmiştir.

İnşallah Ak Partimizin kuruluşundan bugüne, ülkemizde estirdiği değişim ve gelişim rüzgarlarını güzel Yalvaç’ımızda da estirmek için bugün buradayım.

Yalvaç’a hizmet etmek gayesiyle aday adayı olan tüm arkadaşlara başarılar diliyor birlik ve beraberlik içerisinde Ak Partimizin başarısı için elimden gelen çaba ve çalışmayı yapacağımın sözünü veriyorum.”

Müracaattan sonra gazetemizi ziyaret eden Ekici, “Yirmi beş yıllık meslek hayatımın yirmi yılında Yalvaç’ta hizmet verdim. Bildiğiniz gibi son dört yıldır da hastane müdürlüğü görevini üstleniyorum. Bildiğiniz gibi, biz ailecek sıcak siyasetin içerisinde olduk. Memleketimize hizmet etmek için görevimden istifa ederek aday adaylığı başvurusunda bulundum. Sağolsunlar, bu düşüncemizin ortaya çıkmasından bugüne herkesten, her kesimden büyük destek gördük. Yalvaç’ın Ak Parti’nin hizmet kervanından daha fazla faydalanabilmesi ve ayağa kalkarak koşturabilmesi için göreve talip oluyorum. Aday adaylığı sürecinde, partimizin yapacağı değerlendirmeye saygı duyuyorum, herkesin desteğini bekliyorum. İnşallah, bu süreçten Ak Parti’nin Yalvaç Belediye Başkan adayı olarak çıkarsam, Yalvaç için bütün projelerimizi detaylı olarak halkımıza arz edeceğiz. Kendime güveniyorum, halkımızın sağduyusuna, partimizin hizmet geçmişimize güveniyorum. İnşallah bu yolun sonunda ilçemiz için, partimiz için en hayırlı sonuca ulaşırız. Destek veren, başta eşim ve ailem olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.