• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

20 Nisan 2019

AK Parti yönetiminden hayırlı olsun ziyaretleri

AK Parti Yalvaç İlçe Yönetimi, Başkan Alperen Mustafa Özer öncülüğünde dün yeni seçilen başkanlara hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Özer’in verdiği bilgiye göre, AK Parti heyeti ilk olarak, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret ettiler. Başdeğirmen’e hayırlı olsun dileğinde bulunduklarını ifade eden Özer, gerek Isparta gerekse işbirliği çerçevesinde Yalvaç’a yönelik yapılabilecekler üzerinde görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Heyetin ikinci durağı, Isparta İl Genel Meclisi Başkanlığı’na seçilen Serkan Keskin’in makamı oldu. Burada da Başkan Keskin’e hayırlı olsun dileklerini ilettiklerini belirten Özer, Özel İdare hizmetleri kapsamında Yalvaç’ın temel ihtiyaçlarını aktardıklarını ve bu konuda Başkan Keskin’in her türlü destek sözünü verdiğini kaydetti.

Ak Parti heyetinin üçüncü hayırlı olsun ziyareti de, Eğirdir Belediye Başkanlığı’na seçilen Veli Gök’e oldu. Başkan Gök’e hayırlı olsun dileklerini ileten heyet, başkanla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Heyet bu ziyaretlerin yanı sıra Isparta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yakup Kütük’e de bir ziyaret gerçekleştirerek, kurumun Yalvaç’taki çalışmalarıyla ilgili istişarelerde bulundular.

Başkan Alperen Mustafa Özer, kendilerini ağırlayan tüm isimlere nezaketlerinden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, birlikte çalışarak hem Isparta’ya hem de Yalvaç’a hizmet üretmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.