• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Ak Parti Kadın Kolları Tıp Bayramı’nı Kutladı

Ak Parti Yalvaç Kadın Kolları, dün kutlanan ”14 Mart Tıp Bayramı” nedeniyle ilçemizdeki sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

İlk olarak Yalvaç Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ceyhun Coşkun’u makamında ziyaret eden Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nursel Küçük ve yönetim kurulu üyeleri sağlık emekçilerinin gününü kutladılar. Başhekim Coşkun ile makamında bir süre sohbet eden Kadın Kolları Başkanı Küçük ve üyeler, sağlık emekçilerinin zor şartlar altında, gece-gündüz demeden hizmet ettiğini belirterek bayramlarını kutladılar. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başhekim Coşkun da tüm Devlet Hastanesi personeli adına kendilerine teşekkür etti. Ak Parti Kadın Kolları yöneticileri daha sonra ilçemizde hizmet veren Sağlık Ocaklarını da ziyaret ettiler, çiçek vererek bayramlarını  kutladılar.

Ziyaretlerin ardından 14 Mart Tıp Bayramı ile ilgili olarak gazetemize konuşan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nursel Küçük , “Başta hekimlerimiz olmak üzere sağlık emekçilerimiz, hayat boyu en çok duyduğumuz kişilerdir. Doğduğumuz günden itibaren hayatımızın son anına kadar geçen süre içinde yaşadığımız her sağlık sorununda onları yanımızda görürüz. Ülkemizde son yıllarda, özellikle  Ak Parti iktidarı boyunca izlenen isabetli sağlık politikalarıyla, üniversitelerimizin tıp fakülteleri ile sağlık elemanı yetiştiren okullarımızda  verilen eğitimle, sağlık kuruluşlarımızın fiziki imkanlarında meydana gelen gelişmelerle sağlığa verilen önem ortadadır. Bu güzel gelişmelere paralel olarak sağlıklı toplum olabilme yolunda var gücüyle çalışan tüm hekimlerimizin ve sağlık emekçilerimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

tipbayrami-yalvac2

tipbayrami-yalvac3

tipbayrami-yalvac

tipbayrami-yalvac4

 

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.