• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

30 Kasım 2017

Ak Parti İlçe Başkanı UYAR’a Ziyaretler Sürüyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalvaç İlçe Teşkilatı’nın 6. Olağan Kongresi’nde İlçe Başkanlığı görevine seçilen Hayri Uyar’a ve ekibine kutlama ziyaretleri devam ediyor.

Ak Parti ilçe teşkilatının 18 Kasım 2017 Cumartesi günü yapılan 6. Olağan kongresinde ipi göğüsleyerek ilçe başkanlığına seçilen ve hemen göreve başlayan Hayri Uyar ve ekibi hafta başından bu yana ziyaretçi akınına uğruyor. Vatandaşların yanısıra birçok kamu kurumu yöneticileri de başarı dileklerini iletmek için Ak Parti’yi ziyaret ediyor.

Hayri Uyar ve yönetimini bu hafta ziyaret eden isimlerden biri Yalvaç Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Ceyhun Coşkun oldu. Dün saat 14.00 sıralarında ilçe teşkilatı binasına gelen Başhekim Op.Dr. Ceyhun Coşkun Hayri Uyar’a görevinde başarı dileklerini iletti. Başarı dilekleri için teşekkür eden Başkan Hayri Uyar, Devlet Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı Hastalıkları doktorunun izinli olması nedeniyle başgösteren sıkıntının çözümü için gerekli görüşmelerin yapıldığını ve geçici de olsa bu sıkıntının ortadan kaldırılacağını bildirdi. Uyar’ın verdiği bilgiye göre Isparta’dan iki doktor dönüşümlü olarak Yalvaç Devlet Hastanesi’nde görev yapacak.  Başhekim Coşkun’un ardından Ak Parti’nin diğer ziyaretçilerinden biri de Yalvaç İlçe Tarım Müdürü Ramazan Demiraslan oldu. Demiraslan da yeni yönetimi kutladı ve başarılar diledi.

Daha sonra Yalvaç Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Bekmezci ve bir gurup muhtar yeni başkan Hayri Uyar ve yönetimine hayırlı olsun temennilerini ve başarı dileklerini iletmek üzere teşkilat binasına geldiler. Çeşitli konuların görüşüldüğü ziyarette Başkan Uyar, muhtarların vatandaşların sorunlarının çözümü için ilk başvurdukları kişiler olduğunu, muhtarların sorumluluklarının ağırlığını bildiğini belirtti. Uyar, “Sizler demokrasinin temel taşlarsınız. Kapılarımız herkese olduğu gibi muhtarlara da her zaman açıktır. Olası bir sıkıntının çözümü için her zaman sizlerin yanınınzda olduğumuzu bilmenizi isterim” dedi. Yalvaç Müzesi Müdürü Abdülbaki Yıldız da bugün öğle saatlerinde ilçe binasına gelerek Başkan Uyar’ı kutladı ve görevinde başarılar diledi.

tsk-zydt-tarim-md

tsk-zyrt-1

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.