• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

28 Ekim 2016

AK PARTİ HEYETİ SAĞIR YOLU ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

4

İlçemiz için büyük önem taşıyan Afyon yolunu büyük ölçüde kısaltan Sağır yolu çalışmaları Ak Parti heyetince yerinde incelendi.

Geçtiğimiz cuma günü, Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu başta olmak üzere yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları başkan ve bazı üyeleri, Sağır Köyü’ne giderek hem çalışmaları yerinde gördüler hem de Isparta İl Özel İdaresi çalışanlarına baklava ikram ettiler.

Isparta ve Afyon İl Özel İdareleri tarafından karşılıklı olarak yürütülen yol genişletme ve düzeltme çalışmalarının ilçemiz için büyük önem taşıdığını belirten Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu, “İlçemiz için acil olarak gördüğümüz konuların başında Sağır üzerinden Afyon’a ulaştığımız yolun düzenlenerek karayolları ağına alınması vardı. Bu süreç devam ediyor. Şu anda acil olarak yolun sıkıntılı yerlerinde genişletme ve düzenleme çalışmaları iki ilimizin özel idareleri tarafından yürütülüyor. Bu konuda her iki ilimizin valileri de hassas. Biz de hem çalışmaların ne aşamada olduğunu görmek hem de zor şartlarda çalışan işçi kardeşlerimize teşekkür etmek için Sağır’ da kendilerini ziyaret ettik. Çalışmaların geldiği nokta sevindirici. Bu düzenlemeler yapıldıktan sonra, inşallah ulaşım daha sağlıklı yürütülecek. Araç geçişi arttıkça, bu yolun karayolları ağına alınması için elimiz daha da güçlenecek, nihai hedefimiz bu yolun karayolları ağına alınmasıdır.” dedi.

 

SEKTİOĞLU’DAN TEŞEKKÜR

Sektioğlu, “Bu konuda hassas davranarak her türlü desteği veren başta milletvekillerimiz Süreyya Sadi Bilgiç ve Said Yüce’ye, valimiz Şehmus Günaydın’a, İl Genel Meclisi Başkanımız Ali Bolat ve meclis üyelerimize, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mahmut Zadeoğlu’na ve emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz, sağolsunlar, var olsunlar.” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.